Do czego jest Gastrosil? Inna nazwa leku: SIMETICONUM wskazania i przeciwskazania gastrosil.

Czy pomocne?

Lek Gastrosil

Nazwa międzynarodowa dla Gastrosil to lek SIMETICONUM.

Lek Gastrosil informacje dla Pacjenta: Lek łagodzi wzdęcia. Zmniejsza napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazowych, nagromadzonych w papce pokarmowej oraz śluzie przewodu pokarmowego, doprowadzając do ich pękania. Zmniejsza w ten sposób tworzenie się gazów w jelitach i pęcherzyków w żołądku. Usuwa gaz, bańki powietrza z przewodu pokarmowego.
Lekarz Gastrosil dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu wzdęcia brzucha i stanów nadmiernego tworzenia i nagromadzenia się gazów w żołądku i jelitach (niestrawności), przy łykaniu powietrza, po zabiegach operacyjnych, jak również w celu usuwania gazów przed badaniami diagnostycznymi.
Gastrosil metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący. Zwykle lek stosuje się 3-5 razy dziennie, przyjmując, w trakcie lub po posiłku i przed snem. Przy przygotowaniu do badania usg jamy brzusznej lub prześwietlenia jamy brzusznej przyjmuje się 2 kapsułki 3 razy dzienie w dniu poprzedzającym badanie i 1 raz rano w dniu badania.
Gastrosil poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na cukrzycę. Dla chorych na cukrzycę zalecane jest przyjmowanie kapsułek.
Nie korzystaj z Gastrosil w przypadku:
Gastrosil skutki uboczne:
Inne skutki uboczne Gastrosil:
Wygląd Gastrosil opakowanie: kapsułki

Jeśli zamierzasz przyjmowanie gastrosil to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał SIMETICONUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Gastrosil. Poznaj skutki uboczne Gastrosil i odpowiednie przyjmowanie leku GASTROSIL zamiennik.

Od lekarza: Gastrosil, SIMETICONUM

Dodaj opinię o Gastrosil, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Gastrosil, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje SIMETICONUM zastosowanie w Słownik lekarstw G .