Do czego jest Gilucor 160mg? Inna nazwa leku: SOTALOLI HYDROHLORIDUM wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Gilucor 160mg

Nazwa międzynarodowa dla Gilucor 160mg to lek SOTALOLI HYDROHLORIDUM.

Lek Gilucor 160mg informacje dla Pacjenta: Lek działa poprzez blokowanie receptorów beta. Dzięki temu powoduje zwolnienie akcji serca, spadek ciśnienia tętniczego krwi, przywraca prawidłowy rytm serca w określonych zaburzeniach. Zmniejsza zużycie tlenu przez mięsień sercowy, działa silnie antyarytmicznie.
Lekarz Gilucor 160mg dawkowanie: Lek stosuje się w różnego rodzaju zaburzeniach rytmu serca pochodzenia komorowego jak i nadkomorowego.
Gilucor 160mg metoda: Lek stosuje się wyłącznie na zlecenie lekarza i dawkuje zgodnie z jego zaleceniem. Lek należy przyjmować przed posiłkami. UWAGA! Nigdy nie odstawiaj leku nagle, należy to robić stopniowo pod kontrolą lekarza!
Gilucor 160mg poinformuj lekarza: O tym, że jesteś lub możesz być w ciąży. O tym, że karmisz piersią. O chorobie serca (o przebytym zawale serca). O tym, że chorujesz na cukrzycę. O tym, że chorujesz na choroby płuc (astma oskrzelowa, przewlekłe zapalenie oskrzeli). O wszelkich alergiach. O tym, że chorujesz na łuszczycę. O tym, że przyjmujesz leki przeciwdepresyjne. O tym, że chorujesz na choroby nerek.
Nie korzystaj z Gilucor 160mg w przypadku:
Gilucor 160mg skutki uboczne: Uczucie zmęczenia, zawroty głowy. Uczucie oszołomienia. Spadek ciśnienia tętniczego krwi. Zbyt wolna akcja serca. Mrowienie lub bóle kończyn. Stany spastyczne oskrzeli.
Inne skutki uboczne Gilucor 160mg: Zaburzenia snu. Depresję. Uczucie suchości w jamie ustnej. Zbyt szybką akcję serca. Dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Zaburzenia potencji. Zmniejszenie stężenia glukozy w surowicy krwi.
Wygląd Gilucor 160mg opakowanie: tabletki

Jeśli zamierzasz przyjmowanie gilucor 160mg to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał SOTALOLI HYDROHLORIDUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Gilucor 160mg. Poznaj skutki uboczne Gilucor 160mg i odpowiednie przyjmowanie leku GILUCOR 160MG zamiennik.

Od lekarza: Gilucor 160mg, SOTALOLI HYDROHLORIDUM

Dodaj opinię o Gilucor 160mg, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Gilucor 160mg, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje SOTALOLI HYDROHLORIDUM zastosowanie w Słownik lekarstw G .