Do czego jest Glibenese Gits? Inna nazwa leku: GLIPIZIDUM wskazania i przeciwskazania glibenese.

Czy pomocne?

Lek Glibenese Gits

Nazwa międzynarodowa dla Glibenese Gits to lek GLIPIZIDUM.

Lek Glibenese Gits informacje dla Pacjenta: Pobudza do wydzielania insuliny komórki beta wysp trzustki, które zachowały jeszcze zdolność wydzielniczą.
Lekarz Glibenese Gits dawkowanie: W leczeniu cukrzycy typu II-go (u dorosłych), gdy nie wystarczy przestrzeganie diety przeciwcukrzycowej, zalecanej przez lekarza.
Glibenese Gits metoda: Lek należy stosować tylko w dawkach ustalonych przez Twojego lekarza. Dawkowanie leku ustala się indywidualnie, w zależności od aktualnego poziomu cukru we krwi i w moczu. Jest to preparat o przedłużonym działaniu. Lek przyjmuje się przed posiłkami . Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!
Glibenese Gits poinformuj lekarza: O aktualnych lub przebytych chorobach nerek, wątroby, nadnerczy. O zauważonych w czasie przyjmowania leku objawach ubocznych. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Glibenese Gits w przypadku: Alkoholu. Innych leków przeciwcukrzycowych i leków nie uzgodnionych z Twoim lekarzem.
Glibenese Gits skutki uboczne: Bardzo rzadko występują zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego -- nudności, uczucie sytości w żołądku. Mogą wystąpić także skórne reakcje alergiczne.
Inne skutki uboczne Glibenese Gits: Hipoglikemię, czyli niedocukrzenie, gdy dawka leku jest zbyt duża (nadmierne pocenie się, drżenie, uczucie głodu, osłabienie). Niedocukrzenie może wystąpić także po intensywnym wysiłku fizycznym, przy nieregularnym spożywaniu posiłków i po spożyciu alkoholu.
Wygląd Glibenese Gits opakowanie: tabletki powlekane o przedłużonym uwalnianiu

Jeśli zamierzasz przyjmowanie glibenese gits to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał GLIPIZIDUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Glibenese Gits. Poznaj skutki uboczne Glibenese Gits i odpowiednie przyjmowanie leku GLIBENESE GITS zamiennik.

Od lekarza: Glibenese Gits, GLIPIZIDUM

Dodaj opinię o Glibenese Gits, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Glibenese Gits, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje GLIPIZIDUM zastosowanie w Słownik lekarstw G .