Do czego jest Gopten 0,5? Inna nazwa leku: TRANDOLAPRILUM wskazania i przeciwskazania gopten 0,5.

Czy pomocne?

Lek Gopten 0,5

Nazwa międzynarodowa dla Gopten 0,5 to lek TRANDOLAPRILUM.

Lek Gopten 0,5 informacje dla Pacjenta: Lek hamuje tworzenie się angiotensyny II -- substancji, powstającej w organizmie człowieka i biorącej udział w rozwoju nadciśnienia tętniczego.
Lekarz Gopten 0,5 dawkowanie: W leczeniu nadciśnienia tętniczego.
Gopten 0,5 metoda: Dawkę leku ustala lekarz. Lek przyjmowany jest najczęściej raz na dobę (rano) przed w trakcie lub po posiłku.
Gopten 0,5 poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na nerki, wątrobę. O tym, że chorujesz na serce (szczególnie wady serca). O uczuleniu na lek. O tym, że jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży. O tym, że karmisz piersią. O innych lekach, które przyjmujesz szczególnie lekach moczopędnych np. Aldactone, Spironol, Verospiron, Amylorid, Triamteren.
Nie korzystaj z Gopten 0,5 w przypadku:
Gopten 0,5 skutki uboczne: Kaszel. Bóle i zawroty głowy. Osłabienie. Zaczerwienienie skóry.
Inne skutki uboczne Gopten 0,5: Pokrzywkę, wysypkę. Obrzęk. Spadek ciśnienia tętniczego krwi. Podwyższony poziom potasu, mocznika, kreatyniny, enzymów wątrobowych w surowicy krwi.
Wygląd Gopten 0,5 opakowanie: kapsułki

Jeśli zamierzasz przyjmowanie gopten 0,5 to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał TRANDOLAPRILUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Gopten 0,5. Poznaj skutki uboczne Gopten 0,5 i odpowiednie przyjmowanie leku GOPTEN 0,5 zamiennik.

Od lekarza: Gopten 0,5, TRANDOLAPRILUM

Dodaj opinię o Gopten 0,5, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Gopten 0,5, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje TRANDOLAPRILUM zastosowanie w Słownik lekarstw G .