Do czego jest Grinazole? Inna nazwa leku: METRONIDAZOLUM wskazania i przeciwskazania grinazole.

Czy pomocne?

Lek Grinazole

Nazwa międzynarodowa dla Grinazole to lek METRONIDAZOLUM.

Lek Grinazole informacje dla Pacjenta: Lek działa niszcząco na bakterie beztlenowe i pierwotniaki, hamując syntezę białek tych pasożytów.
Lekarz Grinazole dawkowanie: Preparat znalazł zastosowanie w leczeniu zgorzeli miazgi, w zapaleniach przyzębia nie dających się leczyć innymi preparatami. Wrzodiejące zapalenie dziąseł.
Grinazole metoda: Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz stomatolog. Lek w tej postaci stosuje się miejscowo w jamie ustnej smarując dziąsła preparatem 2-3 razy dziennie przez 3-5 dni.
Grinazole poinformuj lekarza: O tym, że miałeś kiedykolwiek uczulenie na ten lek. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz. Poinformuj lekarza, że jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży (szczególnie, jeżeli jest to pierwszy trymestr jej trwania), a także gdy karmisz piersią.
Nie korzystaj z Grinazole w przypadku: Napojów alkoholowych.
Grinazole skutki uboczne: Nudności, wymioty, bóle brzucha, biegunka lub zaparcia oraz utrata apetytu.
Inne skutki uboczne Grinazole:
Wygląd Grinazole opakowanie: pasta

Jeśli zamierzasz przyjmowanie grinazole to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał METRONIDAZOLUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Grinazole. Poznaj skutki uboczne Grinazole i odpowiednie przyjmowanie leku GRINAZOLE zamiennik.

Od lekarza: Grinazole, METRONIDAZOLUM

Dodaj opinię o Grinazole, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Grinazole, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje METRONIDAZOLUM zastosowanie w Słownik lekarstw G .