Do czego jest Grypostop? Inna nazwa leku: DEXTROMETHORPHANI HYDROBROMIDUM + PARACETAMOLUM.

Czy pomocne?

Lek Grypostop

Nazwa międzynarodowa dla Grypostop to lek DEXTROMETHORPHANI HYDROBROMIDUM + PARACETAMOLUM + PSEUDOEPHEDRINI HYDROCHLORIDUM.

Lek Grypostop informacje dla Pacjenta: Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwkaszlowe. Inne składniki preparatu udrażniają przewody nosowe poprzez zmniejszenie przekrwienia i obrzęku śluzówki oraz ilości wydzieliny.
Lekarz Grypostop dawkowanie: Przeziębienia, grypa, stany grypopodobne, zapalenie zatok obocznych nosa. Bóle głowy , gardła, mięśni i stawów.
Grypostop metoda: Zazwyczaj stosuje się 1-2 tabletki 3-4 razy na dobę, pamiętając aby nie przekraczać liczby 4 tabletek na dobę u starszych dzieci i 8 tabletek na dobę u dorosłych. Nie stosować u dzieci, kobiet ciężarnych i karmiących.
Grypostop poinformuj lekarza: O chorobie nerek lub wątroby. O chorobe krwi. Poinformuj lekarza, że jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży (szczególnie, jeżeli jest to pierwszy trymestr jej trwania). O chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy.
Nie korzystaj z Grypostop w przypadku: Alkoholu!
Grypostop skutki uboczne: Nudności i wymioty. Reakcja alergiczna w postaci: wysypki skórnej, rumienia, zapalenia skóry, plamicy barwnikowej Zmiany w obrazie morfologicznym krwi. Senność, zawroty głowy. Zaburzenia nastroju. Zaparcia.
Inne skutki uboczne Grypostop: Uszkodzenia wątroby i nerek (przy długim stosowaniu).
Wygląd Grypostop opakowanie: tabletki powlekane

Jeśli zamierzasz przyjmowanie grypostop to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał DEXTROMETHORPHANI HYDROBROMIDUM + PARACETAMOLUM + PSEUDOEPHEDRINI HYDROCHLORIDUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Grypostop. Poznaj skutki uboczne Grypostop i odpowiednie przyjmowanie leku GRYPOSTOP zamiennik.

Od lekarza: Grypostop, DEXTROMETHORPHANI HYDROBROMIDUM + PARACETAMOLUM + PSEUDOEPHEDRINI HYDROCHLORIDUM

Dodaj opinię o Grypostop, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Grypostop, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje DEXTROMETHORPHANI HYDROBROMIDUM + PARACETAMOLUM + PSEUDOEPHEDRINI HYDROCHLORIDUM zastosowanie w Słownik lekarstw G .