Do czego jest Gyno-femidazol? Inna nazwa leku: MICONAZOLUM wskazania i przeciwskazania gyno.

Czy pomocne?

Lek Gyno-femidazol

Nazwa międzynarodowa dla Gyno-femidazol to lek MICONAZOLUM.

Lek Gyno-femidazol informacje dla Pacjenta: Lek działa silnie i szybko przeciwgrzybiczo oraz przeciw niektórym bakteriom (Gram-dodatnim). Działa również przeciwświądowo.
Lekarz Gyno-femidazol dawkowanie: Lek stosuje się w zakażeniach grzybiczych skóry, paznokci, błony śluzowej jamy ustnej, gardła, przewodu pokarmowego, pochwy.
Gyno-femidazol metoda: Dawkowanie i rodzaj preparatu zaleca lekarz. Lek stosowany jest miejscowo. Leczenie należy kontynuować przez 7 dni po ustąpieniu objawów. Przy zakażeniach pochwy leczenie powinno trwać 14 dni nawet jeżeli objawy ustąpią wcześniej.
Gyno-femidazol poinformuj lekarza: O tym, że jesteś lub możesz być w ciąży. O tym, że karmisz piersią. O uczuleniu na lek.
Nie korzystaj z Gyno-femidazol w przypadku:
Gyno-femidazol skutki uboczne: Świąd i pieczenie w miejscu nałożenia leku. Objawy nadwrażliwości -- jeżeli się pojawią lek należy odstawić. Przy przyjmowaniu doustnym -- nudności, wymioty, biegunka.
Inne skutki uboczne Gyno-femidazol:
Wygląd Gyno-femidazol opakowanie: tabletki dopochwowe

Jeśli zamierzasz przyjmowanie gyno-femidazol to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał MICONAZOLUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Gyno-femidazol. Poznaj skutki uboczne Gyno-femidazol i odpowiednie przyjmowanie leku GYNO-FEMIDAZOL zamiennik.

Od lekarza: Gyno-femidazol, MICONAZOLUM

Dodaj opinię o Gyno-femidazol, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Gyno-femidazol, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje MICONAZOLUM zastosowanie w Słownik lekarstw G .