Do czego jest Gynodian Depot? Inna nazwa leku: ESTRADIOLI VALERAS + PRASTERONI ENANTAS wskazania i.

Czy pomocne?

Lek Gynodian Depot

Nazwa międzynarodowa dla Gynodian Depot to lek ESTRADIOLI VALERAS + PRASTERONI ENANTAS.

Lek Gynodian Depot informacje dla Pacjenta: Usuwa objawy niedoboru hormonów kobiecych w okresie poprzekwitaniowym: napadowe poty, zaburzenia snu, uderzenia gorąca, nastroje depresyjne, bóle i zawroty głowy. Przeciwdziała postępowi osteoporozy i zmian miażdżycowych w obrębie układu krążenia. Opóźnia występowanie zmian zanikowych w obrębie narządu moczowo-płciowego.
Lekarz Gynodian Depot dawkowanie: Lek stosowany jest po operacyjnym usunięciu jajników, po utracie hormonalnej funkcji jajników spowodowanej promieniowaniem, w okresie przekwitania.
Gynodian Depot metoda: Lek stosuje się najczęściej co 4-6 tygodni w zastrzykach domięśniowych. Lek w postaci iniekcji może być podawany jedynie przez wykwalifikowany personel medyczny.
Gynodian Depot poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na nadciśnienie tętnicze. O tym, że jesteś lub możesz być w ciąży. O tym, że chorujesz na choroby wątroby, nerek. O tym, że chorujesz na porfirię, cukrzycę, endometriozę, nowotwory sutka lub narządów rodnych. O przebytej lub czynnej chorobie zakrzepowo-zatorowej.
Nie korzystaj z Gynodian Depot w przypadku:
Gynodian Depot skutki uboczne: Napięcie gruczołów piersiowych w pierwszych kilku miesiącach leczenia. Nieregularne krwawienia z macicy.
Inne skutki uboczne Gynodian Depot: Bardzo rzadko -- bóle głowy, nudności, obrzęki, wzrost libido.
Wygląd Gynodian Depot opakowanie: roztwór do wstrzykiwań

Jeśli zamierzasz przyjmowanie gynodian depot to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał ESTRADIOLI VALERAS + PRASTERONI ENANTAS lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Gynodian Depot. Poznaj skutki uboczne Gynodian Depot i odpowiednie przyjmowanie leku GYNODIAN DEPOT zamiennik.

Od lekarza: Gynodian Depot, ESTRADIOLI VALERAS + PRASTERONI ENANTAS

Dodaj opinię o Gynodian Depot, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Gynodian Depot, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje ESTRADIOLI VALERAS + PRASTERONI ENANTAS zastosowanie w Słownik lekarstw G .