Do czego jest Haloperidol Decanoat? Inna nazwa leku: HALOPERIDOLUM. Wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Haloperidol Decanoat

Nazwa międzynarodowa dla Haloperidol Decanoat: HALOPERIDOLUM

Lek Haloperidol Decanoat informacje: Jest to silny lek psychotropowy. Lek znosi objawy niektórych chorób psychicznych, np. schizofrenii. Na chorych nadmiernie pobudzonych i agresywnych działa uspokajająco. Znosi niepokój i wrogość do otoczenia. Działa również silnie przeciwwymiotnie.
Haloperidol Decanoat dawkowanie: Leczenie schizofrenii i stanów maniakalnych. W stanach pobudzenia ruchowego. W niepowstrzymanych wymiotach.
Haloperidol Decanoat metoda: Lek w postaci injekcji może być podawany jedynie przez wykwalifikowany personel medyczny.
Haloperidol Decanoat poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na chorobę wątroby. O tym, że jesteś uczulony na lek. O tym, że cierpisz na jaskrę. O tym, że chorujesz na chorobę Parkinsona. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Haloperidol Decanoat w przypadku: Innych leków działających na centralny układ nerwowy (nasennych, uspokajających i psychotropowych) Preparatów zawierających sole litu. Napojów alkoholowych.
Haloperidol Decanoat skutki uboczne: Drżenie mięśni. Sztywność mięśni. Kołatanie serca. Senność.
Inne skutki uboczne Haloperidol Decanoat: Uczucie suchości w jamie ustnej. Zaparcia. Zaburzenia widzenia. Uszkodzenie wątroby.
Wygląd Haloperidol Decanoat opakowanie: roztwór do wstrzykiwań

Informacje HALOPERIDOLUM zastosowanie w Słownik lekarstw H .

Dodaj opinię o Haloperidol Decanoat, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Haloperidol Decanoat, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.