Do czego jest Ibustrin? Inna nazwa leku: INDOBUFENUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym jest ten.

Czy pomocne?

Lek Ibustrin

Nazwa międzynarodowa dla Ibustrin: INDOBUFENUM

Lek Ibustrin informacje: Lek wpływa na czynność płytek krwi w ten sposób, że zapobiega ich zlepianiu się w naczyniach krwionośnych. Zapobiega tworzeniu się zakrzepów w naczyniach.
Ibustrin dawkowanie: W zaburzeniach krążenia w kończynach dolnych na tle miażdżycy. W zakrzepach żylnych. W zaburzeniach krążenia mózgowego. W chorobie niedokrwiennej serca.
Ibustrin metoda: Lek stosowany jest doustnie w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza, zazwyczaj co 12 godzin. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!
Ibustrin poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na cukrzycę. O tym, że chorowałeś lub chorujesz na choroby nerek. O tym, że wystąpiły u Ciebie zaburzenia krzepnięcia krwi. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz, zwłaszcza gdy przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe i przeciwzapalne.
Nie korzystaj z Ibustrin w przypadku: Leków przeciwzakrzepowych, np. Acenokumarol.
Ibustrin skutki uboczne: Wzdęcia. Zaparcia. Krwawienie z dziąseł i nosa. Gdyby powyższe dolegliwości nasilały się i stały dokuczliwe, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Ibustrin: Reakcje uczuleniowe, takie jak: świąd, gorączka, wysypka (niezwykle rzadko).
Wygląd Ibustrin opakowanie: tabletki

Informacje INDOBUFENUM zastosowanie w Słownik lekarstw I .

Dodaj opinię o Ibustrin, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Ibustrin, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.