Do czego jest Indocid? Inna nazwa leku: INDOMETACINUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym jest.

Czy pomocne?

Lek Indocid

Nazwa międzynarodowa dla Indocid: INDOMETACINUM

Lek Indocid informacje: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.
Indocid dawkowanie: Stosowana również w okulistyce jako lek zapobiegający zwężeniu źrenicy przed zabiegami okulistycznymi; podawana jest po zabiegach usunięcia zaćmy z wsczepieniem sztucznych soczewek, w celu zmniejszenia występowania powikłań pooperacyjnych.
Indocid metoda: Lek w postaci kropli do oczu: w związku z zabiegiem okulistycznym -dawkowanie ustala lekarz okulista po zabiegu jako kontynuacja leczenia w celu zapobiegania torbielowatemu obrzękowi plamki - 1 kropla 4 razy na dobę przez około 10-12 tygodni.
Indocid poinformuj lekarza: O tym, że miałeś kiedykolwiek uczulenie na kwas acetylosalicylowy i inne leki przeciwzapalne (Polopirynę, Piroksikam, Ibuprofen, Naproksen, Fenylobutazon i inne). O tym, że cierpisz na chorobę wrzodową żołądka i dwunastnicy. Powiadom lekarza o innych lekach zażywanych w tym samym czasie. Poinformuj lekarza, że jesteś w ciąży lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Nie korzystaj z Indocid w przypadku: Napojów alkoholowych.
Indocid skutki uboczne: Pieczenie podczas zakraplania. Obrzęk powiek, świąd.
Inne skutki uboczne Indocid: U osób nadwrażliwych na którykolwiek ze składników preparatu może dojść do uogólnionej reakcji anafilaktycznej w postaci napadu duszności.
Wygląd Indocid opakowanie: krople do oczu

Informacje INDOMETACINUM zastosowanie w Słownik lekarstw I .

Dodaj opinię o Indocid, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Indocid, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.