Do czego jest Jodid 500? Inna nazwa leku: KALII IODIDUM wskazania i przeciwskazania jodid 500.

Czy pomocne?

Lek Jodid 500

Nazwa międzynarodowa dla Jodid 500 to lek KALII IODIDUM.

Lek Jodid 500 informacje dla Pacjenta: Uzupełnia niedobory jodu w organizmie. Zapobiega powstawaniu wola w sytuacji niedoboru jodu, zwłaszcza w okresie ciąży i podczas karmienia piersią.
Lekarz Jodid 500 dawkowanie: W leczeniu wola obojętnego zależnego od niedoboru jodu u noworodków, dzieci i młodzieży. Zapobieganie nawrotom wola po jego usunięciu.
Jodid 500 metoda: Dawkę i długość kuracji ustala lekarz. Zapobiegawcze przyjmowanie jodu stosuje się przez wiele miesięcy albo lat, a w wielu przypadkach przez całe życie. Lek najlepiej jest przyjmować po posiłku .
Jodid 500 poinformuj lekarza: O tym, że masz uczulenie na środki zawierające jod. O tym, że chorujesz na opryszczkowe zapalenie skóry. O tym, że chorujesz na jawną nadczynność tarczycy.
Nie korzystaj z Jodid 500 w przypadku:
Jodid 500 skutki uboczne: Nie można w sposób pewny wykluczyć możliwości powstania nadczynności tarczycy.
Inne skutki uboczne Jodid 500: Reakcje alergiczne. Łagodne objawy nietolerancji w postaci podrażnienia błon śluzowych nosa i gardła lub wysypki skórnej.
Wygląd Jodid 500 opakowanie: tabletki

Jeśli zamierzasz przyjmowanie jodid 500 to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał KALII IODIDUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Jodid 500. Poznaj skutki uboczne Jodid 500 i odpowiednie przyjmowanie leku JODID 500 zamiennik.

Od lekarza: Jodid 500, KALII IODIDUM

Dodaj opinię o Jodid 500, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Jodid 500, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje KALII IODIDUM zastosowanie w Słownik lekarstw J .