Do czego jest Jodostin? Inna nazwa leku: KALII IODIDUM wskazania i przeciwskazania jodostin.

Czy pomocne?

Lek Jodostin

Nazwa międzynarodowa dla Jodostin to lek KALII IODIDUM.

Lek Jodostin informacje dla Pacjenta: Uzupełnia niedobory jodu w organizmie. Zapobiega powstawaniu wola w sytuacji niedoboru jodu, zwłaszcza w okresie ciąży i podczas karmienia piersią.
Lekarz Jodostin dawkowanie: W leczeniu wola obojętnego zależnego od niedoboru jodu u noworodków, dzieci i młodzieży. Zapobieganie nawrotom wola po jego usunięciu.
Jodostin metoda: Dawkę i długość kuracji ustala lekarz. Zapobiegawcze przyjmowanie jodu stosuje się przez wiele miesięcy albo lat, a w wielu przypadkach przez całe życie. Lek najlepiej jest przyjmować po posiłku .
Jodostin poinformuj lekarza: O tym, że masz uczulenie na środki zawierające jod. O tym, że chorujesz na opryszczkowe zapalenie skóry. O tym, że chorujesz na jawną nadczynność tarczycy.
Nie korzystaj z Jodostin w przypadku:
Jodostin skutki uboczne: Nie można w sposób pewny wykluczyć możliwości powstania nadczynności tarczycy.
Inne skutki uboczne Jodostin: Reakcje alergiczne. Łagodne objawy nietolerancji w postaci podrażnienia błon śluzowych nosa i gardła lub wysypki skórnej.
Wygląd Jodostin opakowanie: tabletki powlekane

Jeśli zamierzasz przyjmowanie jodostin to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał KALII IODIDUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Jodostin. Poznaj skutki uboczne Jodostin i odpowiednie przyjmowanie leku JODOSTIN zamiennik.

Od lekarza: Jodostin, KALII IODIDUM

Dodaj opinię o Jodostin, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Jodostin, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje KALII IODIDUM zastosowanie w Słownik lekarstw J .