Do czego jest Jumex? Inna nazwa leku: SELEGILINI HYDROCHLORIDUM wskazania i przeciwskazania jumex.

Czy pomocne?

Lek Jumex

Nazwa międzynarodowa dla Jumex to lek SELEGILINI HYDROCHLORIDUM.

Lek Jumex informacje dla Pacjenta: Lek należy do grupy inhibitorów MAO, przez co zwiększa zapasy dopaminy w strukturach mózgowych, i tym samym łagodzi objawy choroby Parkinsona.
Lekarz Jumex dawkowanie: W leczeniu choroby Parkinsona. W leczeniu objawów parkinsonizmu.
Jumex metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący. Zazwyczaj chory przyjmuje doustnie 1 tabletkę rano. W razie potrzeby lekarz może zadecydować o zwiększeniu dawki do 2 tabletek przyjmowanych również rano. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!
Jumex poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na chorobę zwaną "pląsawicą Huntingtona". O tym, że występuje u Ciebie przewlekłe drżenie mięśni. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Jumex w przypadku: Napojów alkoholowych.
Jumex skutki uboczne: Nudności. Uczucie suchości w jamie ustnej. Zawroty głowy i dezorientacja. Gdy powyższe dolegliwości nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Jumex: Nieprzyjemny smak w ustach. Drętwienie wokół ust. Omdlenia.
Wygląd Jumex opakowanie: tabletki

Jeśli zamierzasz przyjmowanie jumex to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał SELEGILINI HYDROCHLORIDUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Jumex. Poznaj skutki uboczne Jumex i odpowiednie przyjmowanie leku JUMEX zamiennik.

Od lekarza: Jumex, SELEGILINI HYDROCHLORIDUM

Dodaj opinię o Jumex, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Jumex, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje SELEGILINI HYDROCHLORIDUM zastosowanie w Słownik lekarstw J .