Do czego jest Nasobec? Inna nazwa leku: BECLOMETASONI DIPROPIONAS. Wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Nasobec

Nazwa międzynarodowa dla Nasobec: BECLOMETASONI DIPROPIONAS

Lek Nasobec informacje: Lek działa przeciwzapalnie i przeciwuczuleniowo.
Nasobec dawkowanie: Lek stosowany jest w dychawicy oskrzelowej i innych chorobach dróg oddechowych, przebiegających ze zwężeniem ich światła, oraz w uczuleniowym nieżycie nosa.
Nasobec metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący. Zależy to od tego jaką dawkę zawiera dany aerozol. Przyjmuj dokładnie ustalone dawki. Nie stosuj aerozolu częściej, niż zalecił Ci lekarz. Nie stosuj leku dłużej, niż zalecił Ci lekarz. U dzieci stosuje się dawki mniejsze niż u dorosłych. Zapamiętaj dokładnie, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!
Nasobec poinformuj lekarza: O tym, że jesteś przeziębiony, chorujesz na grypę. O tym, że jesteś uczulony na ten lek. O tym, że chorujesz na gruźlicę i inne choroby zakaźne. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Nasobec w przypadku:
Nasobec skutki uboczne: Kaszel, uczucie drażnienia w gardle, chrypka. Gdyby powyższe dolegliwości nasilały się i stały dokuczliwe, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Nasobec:
Wygląd Nasobec opakowanie: aerozol do nosa

Informacje BECLOMETASONI DIPROPIONAS zastosowanie w Słownik lekarstw N .

Dodaj opinię o Nasobec, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Nasobec, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.