Do czego jest Nootropil 20%? Inna nazwa leku: PIRACETAMUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym jest.

Czy pomocne?

Lek Nootropil 20%

Nazwa międzynarodowa dla Nootropil 20%: PIRACETAMUM

Lek Nootropil 20% informacje: Lek działa poprzez usprawnianie metabolizmu komórek nerwowych, zwiększając rezerwę energetyczną komórek w mózgu. Działa szczególnie w stanach niewydolności energetycznej komórek mózgowych.
Nootropil 20% dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu wielu zaburzeń mózgu, związanych głównie z podeszłym wiekiem. Stosowany jest przy upośledzenu pamięci (trudności zapamiętywania i przypominania), przy zaburzeniach krążenia w mózgu, wywołujących niedokrwienie lub udar, przy zaburzeniach świadomości, przewlekłym alkoholizmie.
Nootropil 20% metoda: Lek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza, najczęściej co 8 godzin, przed spożyciem posiłku , popijając większą ilością wody. Dawki stosowane u dzieci są różne w zależności od wieku. Zapamiętaj dokładnie, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka. Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki!
Nootropil 20% poinformuj lekarza: O zauważonych objawach ubocznych, które wystąpiły po zażyciu leku. O tym, że masz skłonność do niskiego ciśnienia krwi. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Nootropil 20% w przypadku:
Nootropil 20% skutki uboczne: Stan nadmiernego pobudzenia. Nudności, wymioty. Powyższe dolegliwości wystepują rzadko i zwykle tylko na początku zażywania leku.
Inne skutki uboczne Nootropil 20%:
Wygląd Nootropil 20% opakowanie: płyn

Informacje PIRACETAMUM zastosowanie w Słownik lekarstw N .

Dodaj opinię o Nootropil 20%, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Nootropil 20%, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.