Do czego jest Rewodina 50? Inna nazwa leku: DICLOFENACUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym jest.

Czy pomocne?

Lek Rewodina 50

Nazwa międzynarodowa dla Rewodina 50: DICLOFENACUM

Lek Rewodina 50 informacje: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.
Rewodina 50 dawkowanie: Lek ma zastosowanie w leczeniu różnych stanów reumatycznych, a także w zwalczaniu bólu pochodzenia pourazowego, korzonkowego i nerwobólów.
Rewodina 50 metoda: Lek stosowany jest najczęściej doustnie. Przez 2-4 tygodnie przyjmuj lek co 8 godzin, w czasie posiłku , w dawkach ustalonych przez lekarza. Przyjmuj dokładnie ustaloną przez lekarza dawkę. Pamiętaj Nie przyjmuj podwójnej dawki nawet wówczas, gdy przypomnisz sobie o dawce poprzednio nie przyjętej!
Rewodina 50 poinformuj lekarza: O tym, że miałeś kiedykolwiek uczulenie na kwas acetylosalicylowy i inne leki przeciwzapalne (Polopirynę, Fenylbutazon, Ibuprofen, Indometacynę, Naproksen i inne) O tym, że chorowałeś na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy oraz że miałeś stan zapalny przewodu pokarmowego. O tym, że chorujesz na chorobę nerek lub wątroby. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz. Powiadom lekarza, że jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży (szczególnie, jeżeli są to pierwsze trzy miesiące jej trwania), a także gdy karmisz piersią.
Nie korzystaj z Rewodina 50 w przypadku: Napojów alkoholowych.
Rewodina 50 skutki uboczne: Nudności, wymioty, zgaga lub niestrawność. Bóle brzucha. Zawroty i bóle głowy. Gdy powyższe niepożądane objawy nie ustępują mimo prawidłowego przyjmowania leku, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Rewodina 50: Pokrzywki, wysypki na skórze.
Wygląd Rewodina 50 opakowanie: tabletki powlekane dojelitowe

Informacje DICLOFENACUM zastosowanie w Słownik lekarstw R .

Dodaj opinię o Rewodina 50, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Rewodina 50, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.