Do czego jest Rewodina Retard? Inna nazwa leku: DICLOFENACUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym.

Czy pomocne?

Lek Rewodina Retard

Nazwa międzynarodowa dla Rewodina Retard: DICLOFENACUM

Lek Rewodina Retard informacje: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.
Rewodina Retard dawkowanie: Lek ma zastosowanie w leczeniu różnych stanów reumatycznych, a także w zwalczaniu bólu pochodzenia pourazowego, korzonkowego i nerwobólów.
Rewodina Retard metoda: Lek stosowany jest doustnie. Przyjmuj dokładnie ustaloną przez lekarza dawkę. Preparat o przedłużonym uwalnianiu przyjmuj raz dziennie. Pamiętaj Nie przyjmuj podwójnej dawki nawet wówczas, gdy przypomnisz sobie o dawce poprzednio nie przyjętej!
Rewodina Retard poinformuj lekarza: O tym, że miałeś kiedykolwiek uczulenie na kwas acetylosalicylowy i inne leki przeciwzapalne (Polopirynę, Fenylbutazon, Ibuprofen, Indometacynę, Naproksen i inne) O tym, że chorowałeś na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy oraz że miałeś stan zapalny przewodu pokarmowego. O tym, że chorujesz na chorobę nerek lub wątroby. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz. Powiadom lekarza, że jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży (szczególnie, jeżeli są to pierwsze trzy miesiące jej trwania), a także gdy karmisz piersią.
Nie korzystaj z Rewodina Retard w przypadku: Napojów alkoholowych.
Rewodina Retard skutki uboczne: Nudności, wymioty, zgaga lub niestrawność. Bóle brzucha. Zawroty i bóle głowy. Gdy powyższe niepożądane objawy nie ustępują mimo prawidłowego przyjmowania leku, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Rewodina Retard: Pokrzywki, wysypki na skórze.
Wygląd Rewodina Retard opakowanie: tabletki powlekane o przedłużonym uwalnianiu

Informacje DICLOFENACUM zastosowanie w Słownik lekarstw R .

Dodaj opinię o Rewodina Retard, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Rewodina Retard, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.