Do czego jest Rimevax? Inna nazwa leku: MORBILLI, LIVE ATTENUATED wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Rimevax

Nazwa międzynarodowa dla Rimevax to lek MORBILLI, LIVE ATTENUATED.

Lek Rimevax informacje dla Pacjenta: Jest to szczepionka zawierająca żywe ale pozbawione właściwości chorobotwórczych wirusy odry (typu Schwarz).
Lekarz Rimevax dawkowanie: Szczepionka jest wskazana do uodpornienia dzieci przeciwko odrze. Może być podawana dzieciom od 9 miesiąca życia i starszym, w celu zapobiegania odrze we wczesnym wieku życia.
Rimevax metoda: Lek w postaci iniekcji podaje wyłącznie wykwalifikowany personel medyczny Szczepienie przeciwko odrze jest ujęte w kalendarzu szczepień podstawowych, także dawka i czas podania są ściśle określone. Pierwsza dawka – podstawowa – podawana jest w 13-14 miesiącu życia, następnie w 7 roku życia podawana jest dawka przypominająca szczepionki. Szczepionkę podaje się podskórnie, najlepiej w górną część ramienia. Tak jak w przypadku innych szczepień, szczepionki Rimevax nie należy podawać w czasie trwania ostrej infekcji przebiegającej z gorączką.
Rimevax poinformuj lekarza: O tym, że Twoje dziecko ma zaburzenia odporności. Jeśli Twoje dziecko miało przetaczaną krew lub podawano mu preparaty ludzkiej immunoglobiny, powiadom o tym lekarza. O tym, że Twoje dziecko jest uczulone na kurze jajko lub neomycynę.
Nie korzystaj z Rimevax w przypadku:
Rimevax skutki uboczne: Objawy niepożądane występują rzadko. Bolesność w miejscu wstrzyknięcia, ustępująca samoistnie.
Inne skutki uboczne Rimevax: W kilka dni po szczepieniu mogą wystąpić objawy nieżytu górnych dróg oddechowych, gorączka, wysypka.
Wygląd Rimevax opakowanie: liofilizat do sporządzania roztworu do iniekcji

Jeśli zamierzasz przyjmowanie rimevax to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał MORBILLI, LIVE ATTENUATED lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Rimevax. Poznaj skutki uboczne Rimevax i odpowiednie przyjmowanie leku RIMEVAX zamiennik.

Od lekarza: Rimevax, MORBILLI, LIVE ATTENUATED

Dodaj opinię o Rimevax, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Rimevax, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje MORBILLI, LIVE ATTENUATED zastosowanie w Słownik lekarstw R .