Do czego jest Ring N? Inna nazwa leku: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM + ACIDUM ASCORBICUM + COFFEINUM.

Czy pomocne?

Lek Ring N

Nazwa międzynarodowa dla Ring N: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM + ACIDUM ASCORBICUM + COFFEINUM

Lek Ring N informacje: Zawarty w preparacie kwas acetylosalicylowy ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Dodatkowo drugi składnik preparatu - kofeina wpływa na poprawę samopoczucia działając lekko pobudzająco. Zawarta w preparacie witamina C uzupełnia jej braki w organizmie.
Ring N dawkowanie: Stosowany w stanach grypowych, przeziębieniach, gorączce, bólach głowy, bólach stawów, mięśni, nerwobólach, bólach miesiączkowych. Bólach reumatycznych, bólach zęba.
Ring N metoda: Zwykle przyjmuje się 1-2 tabletki 3 razy dziennie, przeciwbólowo. Doraźnie przyjmuje się 1-2 tabletek. Ze względu na obecność kofeiny nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci. Tabletki należy popić wodą lub rozpuścić w ustach. Lek przyjmuje się po posiłku.
Ring N poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na chorobę wrzodową. O tym, że chorujesz na asmtę oskrzelową. Poinformuj lekarza jeśli jesteś bądź przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią. O tym, że masz zaburzenia krzepliwości krwi.
Nie korzystaj z Ring N w przypadku: Alkoholu.
Ring N skutki uboczne: Nadmierne pocenie się, szum w uszach, nudności, wymioty, zawroty głowy. Bardziej obfite krwawienia miesiączkowe.
Inne skutki uboczne Ring N: Czasami na skórze w niektórych miejscach możesz zauważyć rumień lub pokrzywkę. Krwawienie z przewodu pokarmowego, które objawia się smolistymi stolcami bądź wymiotami przypominającymi wyglądem fusy od kawy. Jeśli cierpisz na chorobę wrzodową, może dojść do jej zaostrzenia lub nawrotu. Mogą wystąpić zaburzenia krzepnięcia krwi (krwawienia z dziąseł, "siniaki" po niewielkich urazach). Może powodować napady podobne do astmy oskrzelowej. Przyspieszenie oddechu, niewydolność krążenią, kamicę nerkowę Stany zamroczenia, pobudzenia, omamy, drgawki (zwłaszcza u dzieci). U dzieci może spowodować tzw. zespół Rey'a polegający między innymi na uszkodzeniu mózgu.
Wygląd Ring N opakowanie: tabletki

Informacje ACIDUM ACETYLSALICYLICUM + ACIDUM ASCORBICUM + COFFEINUM zastosowanie w Słownik lekarstw R .

Dodaj opinię o Ring N, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Ring N, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.