Do czego jest Thrombo Ass? Inna nazwa leku: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Thrombo Ass

Nazwa międzynarodowa dla Thrombo Ass to lek ACIDUM ACETYLSALICYLICUM.

Lek Thrombo Ass informacje dla Pacjenta: Zawarty w preparacie kwas acetylosalicylowy w maksymalnej dawce do 150mg na dobę hamuje zlepianie się płytek krwi, zmniejszając w ten sposób zagrożenie zamknięcia naczyń krwionośnych.
Lekarz Thrombo Ass dawkowanie: Stosowany jest w chorobie niedokrwiennej mięśnia sercowego w profilaktyce zawału serca, po operacjach pomostowania naczyń wieńcowych (by-pass), w miażdżycy naczyń obwodowych, w zapobieganiu wystąpienia zatorów naczyniowych i udaru mózgu u chorych z przewlekłym migotaniem przedsionków.
Thrombo Ass metoda: Skontaktuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu Przyjmuj lek w czasie lub po posiłku, doustnie, nie rozgryzając tabletek W profilaktyce zawału mięśnia sercowego, po by-passach, w miażdżycy zarostowej naczyń, w profilaktyce udaru mózgu: 75-150 mg dziennie - pierwsza dawka nasycająca 150 mg.
Thrombo Ass poinformuj lekarza: O tym, że jesteś uczulony na kwas acetylosalicylowy i inne leki przeciwzapalne. O chorobie wrzodowej żołądka lub dwunastnicy oraz o stanach zapalnych przewodu pokarmowego. O chorobach krwi - hemofilii, skazie krwotocznej.
Nie korzystaj z Thrombo Ass w przypadku: Napojów alkoholowych.
Thrombo Ass skutki uboczne: Dawka kwasu acetylosalicylowego zawarta w tych preparatach jest niska i rzadko powoduje działania niepożądane.
Inne skutki uboczne Thrombo Ass: Rzadko może prowadzić do zaburzeń krzepnięcia ("siniaki" , krwawienia z dziąseł). Wysypki i zarumienienie skóry. Podrażnienie śluzówki żołądka i dwunastnicy.
Wygląd Thrombo Ass opakowanie: tabletki powlekane dojelitowe

Jeśli zamierzasz przyjmowanie thrombo ass to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał ACIDUM ACETYLSALICYLICUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Thrombo Ass. Poznaj skutki uboczne Thrombo Ass i odpowiednie przyjmowanie leku THROMBO ASS zamiennik.

Od lekarza: Thrombo Ass, ACIDUM ACETYLSALICYLICUM

Dodaj opinię o Thrombo Ass, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Thrombo Ass, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje ACIDUM ACETYLSALICYLICUM zastosowanie w Słownik lekarstw T .