Do czego jest Tilade Mint? Inna nazwa leku: NEDOCROMILUM NATRICUM. Wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Tilade Mint

Nazwa międzynarodowa dla Tilade Mint: NEDOCROMILUM NATRICUM

Lek Tilade Mint informacje: Lek działa poprzez hamowanie uwalniania wewnątrzustrojowych substancji wywołujących reakcje zapalne, np. w chorobach alergicznych, prowadzące do skurczu oskrzeli. Zapobiega w ten sposób skurczom oskrzeli, wywoływanym przez substancje uczulające, czynniki atmosferyczne i wysiłek fizyczny.
Tilade Mint dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu zapobiegawczym astmy oskrzelowej.
Tilade Mint metoda: Lek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza. Aerozol stosuje się dwa razy dziennie, do jamy ustnej. Może zaistnieć konieczność podawania leku 4 razy dziennie. Przed użyciem pojemnik należy wstrząsnąć, włożyć jak najgłębiej do jamy ustnej, wykonać głęboki wdech, wcisnąć zawór i zatrzymać oddech na okolo 10 sekund, po czym wypłukać jamę ustną wodą. NIE STOSUJ U DZIECI DO 7 LAT! Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek w odpowiednim czasie, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki!
Tilade Mint poinformuj lekarza: O tym, że stwierdzono u Ciebie uczulenie na ten lek. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz, szczególnie o tych, których nie uzgodniłeś z Twoim lekarzem.
Nie korzystaj z Tilade Mint w przypadku:
Tilade Mint skutki uboczne: Mogą pojawić się przemijające bóle głowy, zawroty głowy, nudności, gorzki smak w ustach. Wysypki, swędzenie skóry, uczucie gorąca i podrażnienie gardła. Jeżeli powyższe niepożądane działania nie ustępują, a wręcz nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Tilade Mint: Skurcz oskrzeli lub kaszel. Należy wówczas przerwać wdychanie leku i skontaktować się z lekarzem.
Wygląd Tilade Mint opakowanie: aerozol

Informacje NEDOCROMILUM NATRICUM zastosowanie w Słownik lekarstw T .

Dodaj opinię o Tilade Mint, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Tilade Mint, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.