Do czego jest Timohexal 0,25%? Inna nazwa leku: TIMOLOLUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym jest.

Czy pomocne?

Lek Timohexal 0,25%

Nazwa międzynarodowa dla Timohexal 0,25%: TIMOLOLUM

Lek Timohexal 0,25% informacje: Lek działa na receptory beta adrenergiczne. W postaci kropli do oczu zmniejsza ciśnienie cieczy znajdującej się w gałce ocznej.
Timohexal 0,25% dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu jaskry
Timohexal 0,25% metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący. Lek przyjmuje się miejscowo, w postaci kropli, które wkrapla się do worka spojówkowego w dawkach ustalonych przez lekarza. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!
Timohexal 0,25% poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na dychawicę oskrzelową lub inne choroby dróg oddechowych, których przebieg zwiazany jest ze zwężeniem drzewa oskrzelowego (duszność). O tym, że chorujesz na serce. O tym, że chorujesz na zaburzenia rytmu serca. O tym, że masz zaburzenia krążenia mózgowego. O tym, że masz wolną akcję serca. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Timohexal 0,25% w przypadku: Napojów alkoholowych.
Timohexal 0,25% skutki uboczne: Uczucie zmęczenia, bóle i zawroty głowy, ból w klatce piersiowej. Niemiarowe i wolniejsze bicie serca. Nudności.
Inne skutki uboczne Timohexal 0,25%: Trudności z oddychaniem. Zapalenie spojówek, brzegów powiek, zapalenie rogówki, zaburzenia widzenia. Uczucie osłabienia.
Wygląd Timohexal 0,25% opakowanie: krople do oczu

Informacje TIMOLOLUM zastosowanie w Słownik lekarstw T .

Dodaj opinię o Timohexal 0,25%, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Timohexal 0,25%, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.