Do czego jest Uromitexan? Inna nazwa leku: MESNUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym jest.

Czy pomocne?

Lek Uromitexan

Nazwa międzynarodowa dla Uromitexan: MESNUM

Lek Uromitexan informacje: Mistabron należy do grupy środków mukolitycznych, działa upłynniająco na wydzielinę tchawiczo-oskrzelową, przez co ułatwia jej usuwanie z dróg oddechowych.
Uromitexan dawkowanie: Znajduje zastosowanie w przypadkach gromadzenia się śluzu w drogach oddechowych, w przewlekłym zapaleniu oskrzeli, rozedmie płuc itp. Aerozol ułatwia usunięcie zbyt gęstej wydzieliny z przewodów nosowych, np. w zapaleniu zatok.
Uromitexan metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący. Zazwyczaj przyjmowany jest doustnie. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas! Lek w postaci iniekcji może być podawany jedynie przez wykwalifikowany personel medyczny.
Uromitexan poinformuj lekarza: O zauważonych niepożądanych objawach. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Uromitexan w przypadku: Niektórych antybiotyków z grupy Aminoglikozydów, np. Streptomycyny, Kanamycyny, Gentamycyny.
Uromitexan skutki uboczne: Skórne odczyny alergiczne. Kaszel i skurcz oskrzeli, wywołane podrażnieniem. Gdy powyższe dolegliwości nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Uromitexan: Piekący ból za mostkiem.
Wygląd Uromitexan opakowanie: roztwór do wstrzykiwań, tabletki powlekane

Informacje MESNUM zastosowanie w Słownik lekarstw U .

Dodaj opinię o Uromitexan, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Uromitexan, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.