Leczenie Co mówić podczas seksu przyczyny. Co znaczy które potwierdzą ich atrakcyjność. Są także.

Czy pomocne?

100% pozytywne
4 głosy

Co mówić podczas seksu?

Definicja z ang. What to say during sex, z niem. Was beim Sex zu sagen.

Co to znaczy: Kobiety przeważnie z natury są romantyczne i potrzebują wielu miłych słów, które potwierdzą ich atrakcyjność. Są także takie, które chciałyby usłyszeć sporo pikantnych słów w czasie ostrego seksu. Niestety są także bardzo wrażliwe i sporo rzeczy biorą zbytnio do siebie. Nieodpowiednie słowa umieją zepsuć cały nastrój. Co mówić do kobiety w czasie seksu, by była zachwycona? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym artykule.
krok 1
„Pragnę abyś czuła się wspaniale”
Te słowa to najprostszy sposób, by wyrazić jej twoje zainteresowanie i chęć sprawienia jej przyjemności. Mówiąc jej to uświadomisz jej, iż decyzja o wspólnym seksie była naprawdę właściwa. Słowa wypowiedziane w czasie gry wstępnej zamienisz w czyny, co regularnie jest jeszcze bardziej doceniane.
krok 2
„Uwielbiam, gdy jęczysz i krzyczysz w czasie orgazmu”
Jeżeli dziewczyna wydobywa z siebie najróżniejsze dźwięki w czasie orgazmu jesteś przekonany, iż właściwie wykonałeś własne zadanie i iż faktycznie przeżyła ten cudowny okres. Niestety sporo kobiet krępuje się, wstydzi i hamuje przed krzyczeniem czy jęczeniem. Powiedź jej, jakie to jest dla ciebie istotne. Jak bardzo potrzebujesz tych dźwięków. Gdy to usłyszy to będzie miała pewność, iż zależy ci bardzo na jej rozkoszy i poczuje się swobodniej.
krok 3
„Masz takie wspaniałe... (i wstaw ulubioną część jej ciała)”
Wybierz ulubioną jej część ciała i wychwalaj pod niebiosa. Czy jesteś fanatykiem piersi, pupy czy nóg - z pewnością twoja kochanka posiada coś, co warto naprawdę docenić. Upewnij się jednak wcześniej czy by nie ma kompleksów, ponieważ zdarza się nieraz, iż ona uważa, iż ma za małe piersi czy zbyt obszerne biodra a natomiast dla ciebie są one idealne. Jak już wspomniane było wcześniej kobiety umieją być bardzo przewrażliwione a niewłaściwy komplement mogą odebrać, jako ironię.
krok 4
„Co sobie wyobrażasz w tej chwili”
To zachęci ją, by porozmawiać o seksualnych pragnieniach i fantazjach. Pozwoli utworzyć odpowiedni nastrój, wyzwoli to, co kryje się w jej głowie. Chodzi o to, by poczuła się swobodnie.
krok 5
„Czuje się wspaniale. Kocham, gdy robisz... (to i to)”
Ten zwrot podobnie jak wcześniejszy sprawi, iż poczuje się bardziej komfortowo i przy okazji będzie wiedziała, co lubisz i czym może sprawić ci przyjemność. Z tej wypowiedzi możecie czerpać podwójną korzyść – ona będzie wiedziała, iż potrafi sprawić ci wielką przyjemność a ty będziesz z niej czerpał.
krok 6
„Jesteś tak dobra... (napisz, w czym)”
Podobnie jak mężczyźni kobiety również potrzebują potwierdzenia swoich zdolności seksualnych. Chcą być świetnymi kochankami. W chwili, w którym będziesz jej to mówił zrób minę niedowierzania i przyłóż szczególny nacisk na wyraz „tak”.
krok 7
„Twoja skóra jest tak miękka i delikatna”
Kobiety poświęcają sporo czasu na dbanie o swój wygląd. Robią sporo zabiegów na skórę, by była piękna i delikatna. Masaże, balsamy to codzienne rytuały, którym się poddają. Niezwykle miło będzie jej usłyszeć, iż doceniasz jej starania. Najlepiej będzie te słowa wypowiedzieć tuż przed stosunkiem bo dodadzą jej pewności siebie. Możesz powiedzieć to również zaraz po seksie, gdy będziecie leżeli w łóżku mocno do siebie przytuleni.
krok 8
„Chcę całować każdy centymetr twojego ciała”
Kobiety uwielbiają długą grę wstępną i to, iż podnieca cię całe jej ciało. Nawet,

jeżeli nie zamierzasz całować każdego centymetra jej ciała sama rozmowa o tym będzie dla niej bardzo przyjemna. Mówienie kobiecie, iż ją kochasz i doceniasz jest tym, co na pewno pragnie usłyszeć.
krok 9
„Nigdy wcześniej nie czułem się tak wspaniale”
Kobiety uwielbiają być wyróżniane, czuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie.


jeżeli ona zrobiła coś dla ciebie w łóżku jak nigdy dotąd powiedz jej o tym. Bądź tak szczery i przekonywujący, by mogła sobie pomyśleć, iż masz zamierzenie nazwać swój ukochany samochód jej imieniem. Nie przesadź jednak mówiąc coś w rodzaju „to było najlepsze w historii, w żadnym pornolu jeszcze czegoś takiego nie widziałem”.
krok 10
„Jesteś taka (tutaj przekleństwo) gorąca”
Jak wspomniane było już na początku niektóre kobiety potrzebują „pikantnych” słów w łóżku. Przekleństwo będzie dosadnym metodą, by powiedzieć jej, iż jest naprawdę dobra. Czułe miłe słówka w czasie seksu mogą po jakimś czasie stać się zbyt rutynowe i stracić na wyrazie. Istnieją dwa metody, by używać „świństewek”. Agresywne, które dotyczą bezpośrednio jej części intymnych i mogą być wręcz obraźliwe. Zacznij od bardziej delikatnych i zaobserwuj jej reakcję. Najlepsze będą zboczone słowa, pikantne, które określają jej ciało i pobudzają wyobraźnię, lecz nikogo nie obrażają. Pamiętaj, by umiejętnie ocenić jak ona reaguje.jeżeli to jest nowa partnerka postaraj się powstrzymać od tego typu tekstów, ponieważ może ją to przerazić.
jeżeli poznacie się lepiej i będziecie już więcej wiedzieli o sobie i swoich preferencjach to będzie dobry okres, by wprowadzić do seksu mocniejszy akcent.
Wskazówki i ostrzeżenia
Dobieraj słowa mądrze. Nikt lepiej od ciebie nie będzie wiedział, co powiedzieć. Znasz kobietę, z którą się kochasz. Znasz jej reakcję i sposoby, do jakich może się posunąć. Czy lubi delikatny seks czy raczej „brutalny”. Właściwy dobór słów będzie kluczem do lepszego seksu i przerwania niezręcznej ciszy.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    Najlepiej się nic nie odzywać, tylko zasuwać :)