Leczenie Jak zaskoczyć faceta w łóżku przyczyny. Jak leczyć zaspokajany w łóżku, musisz się.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak zaskoczyć faceta w łóżku?

Definicja z ang. How to surprise the guy in bed, z niem. Wie der Mann im Bett zu überraschen.

Jak leczy OKULISTA w przypadku JAK ZASKOCZYĆ FACETA W ŁÓŻKU: Jeżeli chcesz mieć pewność, iż Twój facet za każdym razem jest kompletnie zaspokajany w łóżku, musisz się postarać. Nie możesz oczekiwać, iż położysz się rozchylisz nogi, a on wskoczy i będzie zadowolony. Świetny seks wymaga pracy i zaangażowania obojga kochanków. To jest coś, co nie odbywa się automatycznie. Co więc możesz zrobić, tak aby podnieść jakość Waszego życia seksualnego i zaskoczyć Twojego faceta? Mamy kilka pomysłów i podpowiedzi.
krok 1
Otwórz się zarówno psychicznie jak i mentalnie, zrelaksuj, abyście oboje mogli osiągnąć pełniejszy orgazm. Niektóre kobiety uważają, iż to naprawdę wystarczy jeżeli się położą nago i pozwolą się facetowi dotykać i kochać. Sądzą, iż mężczyzn nakręca sam widok nagiego kobiecego ciała. Po części tak jest, lecz co ma zrobić facet jeżeli jego kobieta leży jak kłoda? Oddaj się więc całą sobą. Zaangażuj się w seks. Dotykaj go i pieść. Bądź aktywna.
krok 2
W czasie seksu oralnego nie rób min i nie zachowuj się jakbyś robiła mu łaskę. Zachowuj się tak, jakbyś chciała, tak aby on się zachowywał. Przykładaj uwagę do detali. Pokaż entuzjazm. Przecież robisz to dla ukochanego mężczyzny, on robi to samo dla Ciebie więc postaraj się. jeżeli on zobaczy, iż robisz to z uczuciem, całą sobą i tylko dla niego, będzie w siódmym niebie.
krok 3
Rozmawiajcie o swoich fantazjach. Dowiedz się jaką fantazję ma Twój mężczyzna i spróbujcie ją razem zrealizować. Pamiętaj jednak, by się do niczego nie zmuszać. Tobie także te warunki muszą odpowiadać.
krok 4
Wprowadźcie do sypialni gadżety erotyczne. Wybierzcie się razem do sex shopu. Porozmawiajcie i wypróbujcie coś, co aby chciał. Może się okaże, iż bardzo Ci to odpowiada i przyniesie Wam wielką rozkosz.
krok 5
Załóż najseksowniejszą bieliznę, albo kup jakąś nową i zrób dla niego striptiz. Rozstaw w pokoju świeczki zapachowe, włącz seksowną, nastrojową muzykę. Tańcz dla niego, dotykaj go, lecz nie pozwól mu się na siebie rzucić przy pierwszej okazji, niech napięcie i podniecenie rosną. Drocz się z nim, podchodź blisko, ocieraj się o niego, lecz nie pozwól się dotknąć. Jak już będziesz naga, zacznij go powoli rozbierać. Cały czas wyginaj się i kuś go. Nie pozwól mu się dotknąć dopóki kompletnie go nie rozbierzesz.
krok 6
Zapytaj, czy chciałby patrzeć jak się masturbujesz. Niektórzy faceci wiele o tym myślą. Zaskoczysz go tym pytaniem, a odpowiedź w dziewięćdziesięciu procentach będzie twierdząca. Dotykaj się namiętnie i czule. Zrób dla niego małe show, w czasie którego nie będzie mógł Cię dotknąć i 'pomóc' Ci w osiągnięciu orgazmu. Uwierz, podniecenie będzie rosło u niego równie szybko i intensywnie jak u Ciebie.
krok 7
Zaskocz go inicjując seks. Przecież dobrze wiesz, iż w większości przypadków to on rozpoczyna pieszczoty. Zadziw go pozytywnie. Tym razem to Ty bądź liderką.
krok 8
Rozbudź go mówiąc mu co lubisz w łóżku, jakie pozycje dają Ci najwięcej rozkoszy, jak i gdzie lubisz być dotykana i pieszczona. Mów mu w łóżku, tak aby przyśpieszył albo zwolnił, zaprowadź jego rękę w odpowiednie miejsce, nakręcisz go tym jeszcze bardziej. Pamiętaj jednak, tak aby go przypadkiem nie urazić. Mógłby pomyśleć, iż nie jest wystarczająco dobry dla Ciebie. Zrób to więc z uczuciem. Powiedz, tak aby on także nakierowywał Ciebie, gdy go pieścisz. W ten sposób poznacie lepiej własne potrzeby.
krok 9
Zaoferuj, iż będzie mógł Ci zawiązać oczy, albo Ty zawiążesz oczy jemu. W ten sposób trudniej będzie przewidzieć następny ruch kochanka. Pozwalając mu zawiązać sobie oczy pokazujesz mu, iż ufasz mu kompletnie. Wzbudzi w nim to jeszcze większe pożądanie.
krok 10
Poznawajcie wciąż Wasze ciała. Dotykajcie się, pieśćcie zarówno przed seksem, jak i w trakcie. Przecież dobrze wiesz, iż mężczyźni są wzrokowcami. Pozwól mu się rozebrać i oglądać przy włączonym świetle. Nie będziesz się ukrywała przed jego wzrokiem całe życie.

Lekarz Okulista: JAK ZASKOCZYĆ FACETA W ŁÓŻKU; WIE DER MANN IM BETT ZU ÜBERRASCHEN; HOW TO SURPRISE THE GUY IN BED;

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.