Leczenie Jak w nietypowy sposób wykorzystać mąkę kukurydzianą przyczyny. Co znaczy niepozorna, a.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak w nietypowy sposób wykorzystać mąkę kukurydzianą?

Definicja z ang. As in an unusual way to use corn flour, z niem. Wie in einer ungewöhnlichen Weise Maismehl zu verwenden.

Co to znaczy: Mąka kukurydziana ma o sporo więcej zastosowań niż nam się wydaje. Niby taka niepozorna, a pomoże nam np. pozbyć się hemoroidów, wyczyści nasze srebro, a nawet wytępi karaluchy. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, koniecznie zamocz się w lekturę tego artykułu.
krok 1
WYTĘP KARALUCHY. Zmieszaj jednakową liczba mąki kukurydzianej i gipsu modelarskiego. Umieść miksturę tu i ówdzie w miejscach, gdzie mogą gnieździć się karaluchy. Zjedzą one przygotowaną im mieszankę i zdechną.
krok 2
WYLECZ GRZYBICĘ STÓP. Posyp stopy i wnętrze butów mąką kukurydzianą. Wchłonie ona nadmiar wilgoci i zredukuje świąd.
krok 3
ULŻYJ SOBIE PRZY POPARZENIACH SŁONECZNYCH. Do mąki kukurydzianej dodaj tyle wody, by powstała pasta. Załóż ją na poparzoną skórę.
krok 4
WYCZYŚĆ DYWAN. Rozsyp mąkę kukurydzianą na dywanie, odczekaj 5 min.. Następnie odkurz.
krok 5
WYCZYŚĆ PLAMY PO KRWI. Natychmiast załóż na poplamione miejsce pastę z mąki i wody. Delikatnie wetrzyj pastę w plamę. Następnie wystaw ubranie na słońce, by pasta na nim wyschła. Pasta z mąki wpije krew. Następnie przepierz ubranie.
krok 6
ZASTĄP MĄKĄ PUDER DLA DZIECKA. Jeżeli skończył Ci się puder nie ma co panikować. Wyciągnij szybcikiem mąkę kukurydzianą z szafki i zastąp nią puder.
krok 7
SZAMPON NA SUCHO. Mąka kukurydziana z powodzeniem może być użyta jako szampon na sucho. Wmasuj ją we włosy, następnie wyszczotkuj. Świetny pomysł także na szampon dla psa, który nie lubi kąpieli, a uwielbia szczotkowanie.
krok 8
WYCZYŚĆ SREBRO. Zrób pastę z mąki kukurydzianej i wody. Gotową pastą wyczyść srebrne sztućce czy biżuterię.
krok 9
ODŚWIEŻ PLUSZOWE ZABAWKI. Posyp je mąką kukurydzianą i trochę ją w nie wetrzyj. Odczekaj ok. 5 min.. Następnie wyszczotkuj.
krok 10
WYCZYŚĆ KARTY DO GRY. Umieść karty w zamykanym woreczku. Dodaj ok. 4 łyżeczki mąki. Potrząsaj woreczkiem. Następnie wyjmij karty z woreczka i wytrzyj je.
krok 11
UŚMIERZ BÓL Wywołany HEMOROIDAMI. Zmieszaj łyżeczkę mąki kukurydzianej w takiej ilości wody, by powstała pasta. Gotuj pastę poprzez kilka min.. Następnie wystudź. Zastosuj jak lewatywę.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.