Leczenie Co zrobić z gazetkami reklamowymi przyczyny. Jak leczyć regularnie aż wysypują się z.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Co zrobić z gazetkami reklamowymi?

Definicja z ang. What to do with advertising gazetkami, z niem. Was mit Werbung gazetkami zu tun.

Jak leczy PSYCHIATRA w przypadku CO ZROBIĆ Z GAZETKAMI REKLAMOWYMI: Nawet jeżeli rzadko odwiedzamy supermarkety, papierowe oferty promocyjne regularnie aż wysypują się z naszych skrzynek. Dlatego w koszach lądują stosy niepotrzebnego papieru. A może, skoro jesteśmy już skazani na otrzymywanie reklam, warto wykorzystać je jakoś dla swoich celów? Może zainspirują cię do tego poniższe pomysły.
krok 1
Mycie okien.
Już nasze babcie używały starych gazet w czasie mycia okien. Szyby polerowane w ten sposób nie dość, iż były czyste, to jeszcze nie posiadały szpecących smug. Współcześnie istnieją specjalne szmatki do polerowania, jednak są one dość drogie i nie zawsze skuteczne. W tej samej roli dobrze sprawdzają się ręczniki papierowe, papier toaletowy, lub właśnie stare gazety, czy reklamy. jeżeli używasz reklam do polerowania szyb, wybierz te, które są drukowane na zwykłym, nie sztywnym nabłyszczanym papierze. Unikaj również tych, które mają nadrukowane na przykład obrazki w intensywnych barwach, gdyż przy okazji polerowania możesz pobrudzić sobie futrynę.
krok 2
Okładki na książki.
Gruby nabłyszczany papier, na którym czasem drukowane są ulotki możesz wykorzystać do oprawiania książek. Zabezpieczy on okładkę przed zniszczeniem, a jeżeli sam się zniszczy, nie będzie żal wymienić go na następny. Takie okładki są bardzo kolorowe i przyciągają uwagę, w szczególności dzieci. Możesz więc pozwolić im dowolnie je „upiększać”, ozdabiać naklejkami albo obrazkami
krok 3
Zabawa w origami.
Miękki papier może być za to idealnym tworzywem do robienia orgiami. jeżeli masz chwilkę czasu na rozwijanie dodatkowego hobby i przede wszystkim chęci, zaopatrz się w książkę opisującą tajniki sztuki składania papieru i wraz z bliskimi wyczarujcie z papieru cudeńka. Gotowe figury można ozdobić na przykład farbą w sprayu.
krok 4
Ćwiczenia oddechowe.
Ulotki zrobione z papieru podatnego na zginanie możesz także wykorzystać do ćwiczeń usprawniających mowę twojego dziecka. Podstawowe ćwiczenie oddechowe to na przykład „zabawa w wiatr”. W tym celu małe kawałki papieru zgniatamy w kulkę, kładziemy sobie na dłonie i wykonujemy kilka mocnych dmuchnięć ustami, po uprzednim wydechu nosem.
krok 5
Zabawy plastyczne.
Innymi zabawami, do których przydać się mogą zbędne ulotki są wszelkiego rodzaju prace plastyczne. Dzięki kilku reklam i odrobiny fantazji możecie z dzieckiem utworzyć niepowtarzalny obrazek, na przykład techniką wydzierania. Do tego celu także lepszy będzie miękki papier.
Wskazówki i ostrzeżenia
Segreguj śmieci. jeżeli wyrzucasz ulotki do pojemnika z makulaturą, przyczyniasz się do tego, iż wycina się mniej drzew. Z surowca uzyskanego z zebranej makulatury wytwarzane są różnorakie elementy codziennego użytku takie jak na przykład kartony czy koperty.

Lekarz Psychiatra: CO ZROBIĆ Z GAZETKAMI REKLAMOWYMI; WAS MIT WERBUNG GAZETKAMI ZU TUN; WHAT TO DO WITH ADVERTISING GAZETKAMI;

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.