Leczenie Jak rzucić palenie z e-papierosem przyczyny. Jak leczyć substancji smolistych.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak rzucić palenie z e-papierosem?

Definicja z ang. How to quit smoking the e-cigarette, z niem. Wie zu beenden Sie die E-Zigarette.

Jak leczy PSYCHIATRA w przypadku JAK RZUCIĆ PALENIE Z E-PAPIEROSEM: E papieros to niepalny, elektroniczny i ekologiczny papieros, który nie zawiera substancji smolistych, rakotwórczych ani jakichkolwiek innych składników, które są szkodliwe dla organizmu. Jest on nieszkodliwy dla otoczenia i można go palić wszędzie - w biurze, w autobusie czy w samolocie. Dzięki e papierosowi rzucanie palenia będzie bezbolesne - nawet dla zatwardziałych palaczy.
e papieroswkład z wysokim poziomem nikotynywkład ze średnią zawartością nikotynywkład z niską zawartością nikotynywkład bez nikotyny
krok 1
Pal e papierosa z wysokim poziomem nikotyny zamiast zwykłego papierosa poprzez 6 tygodni. Jeżeli jednak paliłeś lighty albo palisz od niedawna pomiń ten krok. Wkład z wysokim poziomem nikotyny może być dla Ciebie za silny.
krok 2
Używaj wkładu ze średnią zawartością nikotyny poprzez 12 tygodni.
krok 3
poprzez 4 następne tygodnie pal e papierosa z wkładem o niskiej zawartości nikotyny.
krok 4
poprzez 2 ostatnie tygodnie używaj wkładu bez nikotyny by osiągnąć cel zupełnego odstawienia.
Wskazówki i ostrzeżenia
Ta sposób rzucania palenia jest dobra dla osób z silną motywacją. Jeżeli rzucenie palenia się nie powiedzie pozostań przy paleniu e papierosa - nie pal już normalnych papierosów.Czas trwania każdego z kroków może być różny w zależności od osoby.E Papierosa kupisz na Allegro i w innych sklepach internetowych.Atomizer jest zaprojektowany wedle Terapią zastąpienia nikotyny polecanego poprzez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

Lekarz Psychiatra: JAK RZUCIĆ PALENIE Z E-PAPIEROSEM; WIE ZU BEENDEN SIE DIE E-ZIGARETTE; HOW TO QUIT SMOKING THE E-CIGARETTE;

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.