Leczenie Jak być damą przyczyny. Jak leczyć lata. Niestety nie jest nią być prosto. Trzeba potrafić.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak być damą?

Definicja z ang. How to be a lady, z niem. Wie eine Dame zu sein.

Jak leczy PSYCHOLOG w przypadku JAK BYĆ DAMĄ: Damą chciałaby być każda z nas bez względu czy jest młoda czy ma już własne lata. Niestety nie jest nią być prosto. Trzeba potrafić się zachowywać i to nie tylko "od święta" lecz także na co dzień. Poniżej przedstawiam 7 wskazówek, które powinnaś sobie wziąć do serca jeżeli chcesz być prawdziwą damą.
krok 1


Trzymanie się za rękę

Nie sypiaj z kim popadnie
Seks jest przyjemny i nie ma niczego złego w robieniu tego z kimś kogo się kocha. Oprócz tego, jak to mówią, należy przymierzyć buty przed ich zakupem. Jednak kochaj się a nie uprawiaj seksu po krzakach. Nie to jest ani fajne, ani bezpieczne.
krok 2


Palenie papierosów

Nie pal
Kiedyś damy paliły papierosy poprzez długą lufkę i było to bardzo kobiece. Dziś jednak palenie uważane jest za niezdrowe, niebezpieczne a oprócz tego osoba, która pali to mówiąc prostym językiem - śmierdzi. jeżeli nie palisz to nie zaczynaj a jeżeli palisz to rzuć.
krok 3


Alkohol

Nie upijaj się
Damy nie nadużywają niczego, również alkoholu. Upijanie się jest zupełnie niekobiece i nie prowadzi do niczego dobrego.
krok 4


Bałagan w pokoju

Nie bałagań
Damy nie bałaganią. Ubieraj się schludnie i utrzymuj dom i samochód w czystości. Nie chodzi o to, by w twoim domu czy samochodzie nie było ani jednej plamki, jednak o to, by nie było tam bałaganu.
krok 5


Używanie wulgaryzmów

Nie używaj wulgaryzmów
Czasami wykrzyczenie kilku brzydkich słów pomaga rozładować stres jednak nie to jest zupełnie kobiece. Staraj się wyeliminować ze swojego języka wszystkie wulgaryzmy i brzydkie słowa. Prawdziwa dama powinna umieć wysławiać się na poziomie.
krok 6


Dobrze ubrana kobieta

Ubierz się odpowiednio
Damy nie zakładają piżamy wychodząc w miejsca publiczne. Nie noszą również ubrań porozciąganych, poplamionych czy brudnych. Zazwyczaj damy noszą spódnice, sukienki czy garsonki pasujące do ich stylu i figury. Jeansy czy dresy są w porządku o ile pasują do miejsca, sytuacji i nie są zbyt znoszone.
krok 7


Dziewczyna z książkami

Bądź grzeczna
Prawdziwe damy są również bardzo grzeczne. Oczywiście każda dama ma własne humory i bywa czasem w niedobrym nastroju, jednak nigdy nie może być dla nikogo niemiła i niegrzeczna. Bądź grzeczna dla każdego, nawet wówczas gdy ten ktoś na to nie zasługuje.

Lekarz Psycholog: JAK BYĆ DAMĄ; WIE EINE DAME ZU SEIN; HOW TO BE A LADY;

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.