Leczenie Jak stać się lepszym człowiekiem od zaraz przyczyny. Jak leczyć nie ma czasu. Uczęszczanie.

Czy pomocne?

71% pozytywne
7 głosów

Jak stać się lepszym człowiekiem od zaraz?

Definicja z ang. How to become a better person immediately, z niem. Wie ein besserer Mensch zu werden sofort.

Jak leczy PSYCHOLOG w przypadku JAK STAĆ SIĘ LEPSZYM CZŁOWIEKIEM OD ZARAZ: Doskonalenie siebie może być przerażającym wyzwaniem na które większość z nas nie ma czasu. Uczęszczanie na zajęcia po całym dniu spędzonym w pracy od 8 do 16? Nie dziękuję. Dodatkowe zajęcia w czasie wolnych weekendów? Może w kolejnym roku. Jednak nie musisz uczęszczać na jakiekolwiek zajęcia ani wykłady, by się stać lepszym człowiekiem. Możesz taki być w mniej niż 1 dzień. Poniżej znajdziesz 10 najprostszych sposobów, by być lepszym.
krok 1


Wniosek o podwyżkę

Poproś o podwyżkę
Powiedz swojemu przełożonemu, iż chcesz dostać podwyżkę w ciągu następnych 6 miesięcy i zapytaj co powinieneś zrobić w tym czasie, by zyskać uznanie w jego oczach. Zrób więcej niż chciał twój szef a następnie poproś o podwyżkę.
krok 2


Telefon do banku

Zadzwoń do swojego banku
Utwórz konto oszczędnościowe na które przelewaj miesięcznie 10% swojego wynagrodzenia. Kapitał te na pewno przydadzą ci się w przyszłości na emeryturze. Oczywiście możesz to zrobić jedynie w razie, kiedy pozwalają ci na to zarobki.
krok 3


Jedzenie śniadania

Zrób sobie drugie śniadanie do pracy
Zrób sobie listę rzeczy, które możesz sobie robić na drugie śniadanie do pracy. Śniadanie przygotowuj sobie każdego dnia wieczorem i włóż na noc do lodówki. Większość z nas nie je nic poprzez cały dzień albo je coś niezdrowego w barach szybkiej obsługi. Dzięki przygotowanym w domu śniadaniom będziesz odżywiać się zdrowiej i zaoszczędzisz kapitał.
Kilka sugestii: Dobrze jest nosić jedzenie pojemnikach na śniadanie, gdzie jest wiele przegródek do których można włożyć różne produkty. Kanapki trzymane poprzez noc w lodówce nie będą najlepsze, gdyż pieczywo nasiąknie. Dlatego do pojemnika na śniadanie dobrze jest włożyć osobno pieczywo, wędlinę, jajka, ser czy jakąś sałatkę. Pomyśl również o zabraniu mleka i płatków owsianych albo musli.
krok 4


Telefon

Zadzwoń do mamy
Zadzwoń do swojej mamy i powiedz jej, iż ją kochasz.
krok 5


Oddawanie krwi

Oddaj krew
Pomóż innym oddając własną krew w najbliższym punkcie pobierania krwi. Po wszystkim otrzymasz zwolnienie od pracy w dniu oddawania krwi, z zachowaniem prawa do wynagrodzenia (100% wynagrodzenia a nie 80% jak w razie L4).
krok 6


Czytanie książek w metrze

Czytaj rozdział książki na dzień
każdego dnia znajdź chwilę na to, by przeczytać co najmniej rozdział książki. Dlatego się rozerwiesz i zapomnisz o codziennych problemach.
krok 7


Zrób to sam

Skup się na jakimś zadaniu
Codziennie zrób coś pożytecznego na czym będziesz mógł skupić całą własną uwagę. Dzięki drobnym usprawnieniom, naprawom czy nowym projektom będziesz czuć, iż masz bezpośredni wpływ na otoczenie i iż świat się zmienia dzięki tobie.
krok 8


Ćwiczenia na siłowni

Ćwicz 30 min. na dzień
Pół godziny na dzień spędź na bieganiu, ćwiczeniach na siłowni albo na jodze. Dzięki sprawności i elastyczności ciała będziesz mieć więcej energii i będziesz czuć się wiele lepiej. W zdrowym ciele zdrowy duch.
krok 9


Kobieta

Powiedz komplement 5 losowym osobom
krok 10


Skarpetki

Kup skarpetki
Idź do sklepu i kup skarpetki - najlepiej ok. 10 par. Wsiądź w samochód, przejedź się po mieście i rozdaj je bezdomnym ludziom (w zimie znajdziesz ich w pobliżu noclegowni dla bezdomnych). Dlatego uczynkowi uszczęśliwisz sporo osób i sprawisz, iż będzie im wygodniej i cieplej. Nie ma nic lepszego niż pomoc komuś, kto nie może ci się odpłacić.

Lekarz Psycholog: JAK STAĆ SIĘ LEPSZYM CZŁOWIEKIEM OD ZARAZ; WIE EIN BESSERER MENSCH ZU WERDEN SOFORT; HOW TO BECOME A BETTER PERSON IMMEDIATELY;

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.