Leczenie 7 zabawnych pozycji seksualnych przyczyny. Co znaczy połączeniem podniecenia, pasji i.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

7 zabawnych pozycji seksualnych

Definicja z ang. 7 fun sex positions, z niem. 7 Spaß Sex-Stellungen.

Co to znaczy: Seks powinien dawać niemały wycisk i tyle samo przyjemności. Musi być połączeniem podniecenia, pasji i intymności, które prowadzą do rozkoszy. Seks kojarzy się przede wszystkim z miłością bądź pożądaniem, któremu towarzyszy wzruszenie, radość a nawet złość. Sceny erotyczne prezentowane w filmach są finałem gorącego flirtu bądź rezultatem przyciągania się do siebie głównych bohaterów. Szczególnie takie sceny możemy zobaczyć w filmach romantycznych bądź erotycznych. Czemu jednak do tego pięknego aktu miłosnego nie dodać trochę śmiechu? Wiadomo, iż trudne to będzie z nową partnerką, której jeszcze tak dobrze nie znasz ani ona ciebie. Jeżeli jednak jesteś w dłuższym związku a w twojej sypialni zaczęło wiać nudą możesz wprowadzić do niej trochę zabawy. Przeczytaj poniższy artykuł a dowiesz się jak się kochać, by przy tym trochę się pośmiać.
krok 1


Pozycja seksualna 1

Hak
W tej pozycji kobieta leży na plecach z nogami rozchylonymi w powietrzu a ty na czworakach odwrócony do niej tyłem wchodzisz w jej pochwę.
Korzyści dla mężczyzny – najlepszą częścią tej pozycji to jest, iż mężczyzna ma w niej pełną kontrolę, jak szybko, wolno i głęboko będzie wchodził w kobietę. Oprócz tego mężczyzna ma łatwy dostęp do pochwy i odbytu, więc jeżeli najdzie cię tylko ochota będziesz mógł zrobić mały miks.
Korzyści dla kobiety – pozycja ta pozwala jej na stymulację ściany pochwy przez zwężanie mięśni pochwy albo przez otwieranie i zamykanie ud. Ułatwia również pocieranie łechtaczki o penisa, oprócz tego kobieta ma doskonały widok na to, co się dzieje.
krok 2


Pozycja seksualna 2

Żabka
Połóż się na plecach z nogami ugiętymi w kolanach i rozłożonymi na boki. Kobieta niech siądzie na tobie odwrócona do ciebie tyłem z ugiętymi nogami ułożonymi blisko jej ciała.
Korzyści dla ciebie – ta pozycja pozwala na relaks. Możesz ją wypróbować po stresującym dniu w pracy albo intensywnych ćwiczeniach fizycznych, szczególnie wtedy, gdy jesteś zbyt leniwy do uprawiania seksu.
Korzyści dla niej – nie dość, iż w tej pozycji ma pełną kontrolę, lecz dodatkowo kąt penetracji jest dla niej niezwykle podniecający. Dodatkowo możesz ją bardziej podniecić dotykając jej plecy biodra i piersi.
krok 3


Pozycja seksualna 3

Żabka 2
Twoja dziewczyna leży na plecach z nogami podniesionymi do góry i równocześnie rozszerzonymi. Ty odwrócony do niej plecami siadasz na jej udach z penisem ułożonym w kierunku jej pochwy.
Korzyści dla ciebie – zdolność umieszczenia penisa w tej pozycji i penetracja nim nie należy do najłatwiejszych, dlatego także będziesz miał niemałą satysfakcję. Możesz dodatkowo się zrelaksować, gdy ona zrobi ci masaż pleców.
Korzyści dla niej – kąt penetracji będzie dla niej bardzo przyjemny i dodatkowo możesz dłońmi pieścić jej uda.
krok 4


Pozycja seksualna 4

Wesoła mandolina
Tymczasem ona leży na boku ze zgiętymi kolanami przesuniętymi w kierunku piersi ty siadasz za nią rozszerzając jedną nogę za jej plecami a drugą pomiędzy nogami.
Korzyści dla ciebie – pchnięcia są płytkie, lecz pozwalają na sporą kontrolę, więc nie musisz się obawiać, iż skończysz zbyt szybko. Prawdopodobnie polubisz bardzo ten nowy kąt penetracji.
Korzyści dla niej – ona w tej pozycji dodatkowo będzie mogła ręcznie stymulować własną łechtaczkę.
krok 5


Pozycja seksualna 5

Rowerek Otella
Ty kucasz na krześle z nogami ustawionymi na państwie krzesła i ramionami położonymi na oparciu. Ona odwrócona plecami do ciebie zbliża się i wypina a dłonie kładzie na swoich kolanach.
Korzyści dla ciebie – pierwsze próaby tej pozycji mogą sprawić, iż wyda ci się trochę niewygodna, lecz masz pełną kontrolę ruchu i przy okazji wizualne wrażenia, które działają bardzo podniecająco.
Korzyści dla niej – kąt penetracji w tej pozycji będzie dla niej bardzo podniecający. Dodatkowo, jeżeli jesteś w stanie utrzymać równowagę trzymając się tylko jedną ręką możesz stymulować jej odbyt, jeżeli ona preferuje tego typu rzeczy. Pozycja ta wymaga od ciebie silnych rąk i nóg a przede wszystkim zaufania. jeżeli nie czujesz się na siłach odpuść sobie tą pozycję, gdyż utrata równowagi może sprawić, iż zrobicie sobie krzywdę.
krok 6


Pozycja seksualna 6

Extra bohater rozkoszy

Tymczasem twoja partnerka chwyta boki krzesła, ty chwytasz ją w tali i podnosisz do góry. Następnie wchodzisz pomiędzy jej rozchylone nogi i wprowadzasz penisa.
Korzyści dla ciebie – masz pełną kontrolę ruchu i cudowny widok na jej tyłek.
Korzyści dla niej – ten kąt penetracji będzie dla niej szczególnie przyjemny.
Zanim przejdziecie do tej pozycji upewnij się, iż waga twojej partnerki nie przerośnie twoich możliwości, a jej dłonie są na tyle mocne, by mogła utrzymać się na krześle. Pamiętaj, iż ma być to zabawa.
krok 7


Pozycja seksualna 7

Bez grawitacji
Ona leży na fotelu odchylając głowę do tyłu i równocześnie mocno trzymając się siedziska. Podchodzisz do niej podnosisz jej nogi zakładając sobie na ramiona i podtrzymujesz ją za pośladki.
Korzyści dla ciebie – dominujesz w tej pozycji a ruch możesz kontrolować w taki sposób, jaki tylko zapragniesz. Z racji na to, iż jej uda będą blisko siebie doznania będą jeszcze mocniejsze bo pochwa będzie lekko zaciśnięta.
Korzyści dla niej – jeżeli podtrzymasz jej tyłek tylko jedną dłonią drugą możesz wykorzystać, by zrobić masaż jej łechtaczki, za co będzie ci dodatkowo wdzięczna.
Zanim przejdziecie do tej pozycji upewnij się czy nie będzie czuła się nieswojo.
Wskazówki i ostrzeżenia
Jak widzisz seks i zabawa mogą iść w parze. Tak, więc jeżeli w twojej sypialni zaczęło wiać nudą a wskutek zmęczenia czy lenistwa zawsze prowadziłeś do tych wygodnych, relaksujących pozycji czas zrobić małą odmianę. Wypróbuj moje propozycje, lecz pamiętaj, iż bezpieczeństwo jest najważniejsze, więc jeżeli nie czujesz się na siłach do którejś z nich zwyczajnie odpuść.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.