Leczenie 9 błędów popełnianych przez mężczyzn w łóżku przyczyny. Co znaczy życzył, jest ugasić jej.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

9 błędów popełnianych przez mężczyzn w łóżku

Definicja z ang. 9 mistakes made by men in bed, z niem. 9 Fehler, die von Männern im Bett gemacht.

Co to znaczy: Kiedy zaczynasz uprawiać seks z kobietą to ostatnią rzeczą jaką byś sobie życzył, jest ugasić jej pożądanie. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego co robi w łóżku źle. Możesz się oczywiście zapytać swojej partnerki co mógłbyś zmienić w łóżku na lepsze, albo jeżeli się wstydzisz poczytać kilka artykułów o tej tematyce. Poniżej przedstawiam 9 najczęstszych błędów popełnianych poprzez mężczyzn w czasie seksu.
krok 1
Zapominanie o całowaniu
Wierz albo nie, wielu mężczyzn nie całuje swoich kobiet w czasie seksu. Dlaczego? Może dlatego, iż pozycja na to nie pozwana. Niemniej jednak zrób wysiłek i całuj kobietę kiedy w niej jesteś.
krok 2
Gryzienie zanim ona jest gotowa
Pomimo tego, iż sporo kobiet lubi w łóżku agresywnych mężczyzn, gryzienie jakiejkolwiek części ciała może być dla niej bolesne i nieprzyjemne. Upewnij się, iż kobieta jest kompletnie podniecona zanim ugryziesz ją w sutka, ramię, w szyję czy w każdą inną część ciała.
krok 3
Ignorowanie wszystkich części ciała oprócz części intymnych
Piersi i wagina są bez wątpliwości wspaniałe, jednak musisz brać pod uwagę również inne części jej ciała. Liż ją w zgięciu kolan, całuj jej nadgarstki, drap po plecach, głaszcz jej brzuch. Skup się na całym jej ciele. To ją niezwykle podnieci i przygotuje na wspaniałe zakończenie a ty będziesz mieć większe szanse na odwzajemnienie pieszczot.
krok 4
Przygniatanie jej swoim ciałem
Czasami można się zapomnieć w czasie seksu. W każdym bądź razie kiedy na niej leżysz musisz być ostrożny i nie przygniatać jej całym ciężarem ciała, by mogła swobodnie oddychać.
krok 5
Zbyt wczesny albo zbyt późny wytrysk
Musisz nauczyć się kontrolowania swojego wytrysku, by móc dojść w odpowiednim czasie. Zbyt szybki wytrysk może być dla niej niesatysfakcjonujący. Zbyt późny spowoduje, iż ona zacznie się czuć w środku jak papier ścierny. jeżeli nie umiesz się kontrolować i zazwyczaj kończysz zbyt wcześnie to poświęć więcej czasu na grę wstępną. jeżeli kończysz zbyt późno i możesz dojść tylko przez ręczną stymulację wówczas poczekaj na jej orgazm a następnie poproś ją, by zadowoliła cię rękami.
krok 6
Nie ostrzeganie jej przed ejakulacją
jeżeli czujesz zbliżający się orgazm bez względu na to czy odbywa się to w jej pochwie, ustach czy gdziekolwiek indziej na jej ciele to jej o tym powiedz. Wystarczy samo "dochodzę" - ona na to zasługuje.
krok 7
Traktowanie seksu jak porno
Pomimo tego, iż niektóre pary uprawiają ostry seks, to ty bądź na tyle mądry, by wcześniej porozmawiać o tym z dziewczyną.
jeżeli zaczniesz poruszać na siłę jej głową kiedy ona robi ci loda albo zaczniesz ją bić po tyłku nie wiedząc czy ona to lubi, to seks może nie zakończyć się happy endem.
krok 8
Cisza w czasie seksu
Na pewno lubisz słyszeć jak twoja kobieta mruczy i dyszy z rozkoszy, zatem odpłać się jej tym samym i wydawaj z siebie jakieś dźwięki w czasie seksu. Coś tak prostego jak "mmmmm" czy słowa "ooo jak dobrze" zachęcą ją do dalszego działania.
krok 9
Poruszanie się jak młot pneumatyczny
Może dla ciebie to brzmi zachęcająco, jednak większość kobiet nie lubi być pieprzona z prędkością światła, co najmniej nie od razu. Staraj się trochę różnicować szybkość i głębokość pchnięć. Czasami rób to szybciej, by po chwili zwolnić. Wsadzaj członka głębiej a czasami samą główkę.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.