Leczenie Gdzie całować kobietę przyczyny. Co znaczy odpowiednią część ciała, by zadowolić własną.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Gdzie całować kobietę

Definicja z ang. Where to kiss a woman, z niem. Wo eine Frau zu küssen.

Co to znaczy: Istnieje spora sposobność, iż nie do końca wykorzystujesz potencjał i odpowiednią część ciała, by zadowolić własną kobietę. Wielu mężczyzn zapomina o tym jak wielką przyjemność mogą sprawić kobiecie pocałunki używając do tego języka i nie chodzi mi w tym momencie o seks oralny. Użyj tej tajnej broni, by stać się znakomitym kochankiem. W tym artykule nie będę pisać o pocałunkach w usta, które powinieneś mieć już opanowane do perfekcji.
Twoje usta mogą posłużyć do tego, abyś dokładnie poznał nie każdy zakamarek ciała swojej kobiety. Możesz gryźć, lizać, ssać i całować. Wybrane wrażliwe miejsca na ciele kobiety są oczywiste, lecz wybrane niestety pomijane.
krok 1
Uszy
Uszy są regularnie zaniedbywaną częścią ciała, które jest miejscem silnej rozkoszy odczuwanej poprzez kobietę. Pieszczoty ustami są świetnym metodą na pobudzenie swojej kobiety.
krok 2
Kark
Jednym z najprostszych i niezawodnych sposobów na wprowadzenie jej w nastrój jest całowanie ustami jej szyi z tyłu głowy. To działa szczególnie dobrze, jeśli zrobisz to z zaskoczenia. Możesz to zrobić, gdy jest w trakcie przygotowywania kolacji dla was czy jak pracuje na komputerze. Przybliż się do niej po cichu odgarnij włosy i z tyłu szyi i zacznij całować ją tam. Ona szybko zapomni o swoim zajęciu i będzie miała ochotę na więcej „pocałunków”.
krok 3
Twarz
Całowanie kobiety po twarzy jest oznaką tego jak bardzo ją kochasz i jakim ciepłem ją darzysz. Daj jej mnóstwo delikatnych pocałunków na policzki, nos, linię brody i zamknięte powieki. lecz nie liż jej po twarzy absolutnie. To nie jest seksowne. Nie gryź również. Jej twarz musisz traktować delikatnie i z szacunkiem.
krok 4
Obojczyk
Bardzo wrażliwym miejscem na ciele kobiety jest jej obojczyk. Zacznij ją całować wzdłuż linii obojczyka, co dla niej będzie bardzo seksowne i wprowadzi ją w stan podniecenia. Nie będziesz musiał długo czekać zanim zacznie zdzierać z ciebie ubrania.
krok 5
Biodra
Jej biodra są bardziej wrażliwe niż jesteś w stanie sobie to wyobrazić. Może wynika to z faktu, iż znajdują się bardzo blisko centrum jej przyjemności fizycznej. Niezależnie od tego czy liżesz, gryziesz czy całujesz jej biodra wysyłane są prądy rozkoszy w dół, do jej pleców i głowy. Pamiętaj, by na przyszłość nie zaniedbywać tego tak wrażliwego miejsca.
krok 6
Piersi
To jedno z bardziej oczywistych miejsc na ciele kobiety, które aż prosi się o całowanie. Kobiece piersi są bardzo wrażliwe a pieszczenie ich szybko wprowadzi ja w stan podniecenia. Potraktuj piersi bardzo delikatnie bo w niektórych dniach są u kobiet szczególnie wrażliwe. Ssij, przygryzaj i liż a doprowadzisz ją do euforii. Wielu mężczyzn skupia się wyłącznie na pieszczeniu sutków i zapominają o całej piersi. Zajmij się całymi piersiami traktuj je jak deser, na który masz ochotę od dłuższego czasu.
Wskazówki i ostrzeżenia
Tak naprawdę nie istotne gdzie skończą twoje usta, możesz być pewny, iż pieszcząc nimi kobietę sprawisz jej wielką przyjemność. Wyżej przedstawione miejsca są bardziej wrażliwe na dotyk, lecz tak naprawdę nie ma reguły. Może twoja kobieta odczuwa jeszcze więcej rozkoszy w innych miejscach jej ciała? Myślę, iż warto to sprawdzić. Jak mówią niektórzy „Nie spać! Zwiedzać!” weź sobie to do serca, a gwarantuję ci, iż będzie to frajda dla was obydwojga. jeśli dotrzesz w rejony, do których kobieta nie chce cię dopuścić, zapamiętaj o nich i kolejnym razem omijaj je szerokim łukiem.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.