Leczenie Gdzie kobiety lubią być dotykane przyczyny. Co znaczy Piersi, pośladki no i oczywiście.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Gdzie kobiety lubią być dotykane

Definicja z ang. Where women love to be touched, z niem. Wo Frauen lieben berührt werden.

Co to znaczy: Wszyscy wiemy, które części ciała kobiety mężczyźni najczęściej chcą dotykać. Piersi, pośladki no i oczywiście pochwa. Oczywiście te miejsca posiadają najwięcej zakończeń nerwowych, które sprawiają kobiecie wielką przyjemność. Lecz to nie jedyne obszary, które działają na kobietę. Jest sporo innych, które umieją przysporzyć równie wiele przyjemności. Warto do nich zawędrować i przekonać się jak kobieta reaguje na ich dotyk. Poniższy artykuł potraktuj jak mapę po ciele kobiety i koniecznie odwiedź wszystkie wskazane na niej punkty.
krok 1
Włosy
Czy zauważyłeś, iż włosy są bardzo istotne dla wszystkich kobiet? Dbają o nie chodząc do fryzjera, stylizują i pragną dążyć za trendami mody ciągle zmieniając kolor. Być może to jest takie podświadome działanie z ich strony abyś się nimi zainteresował. Podobnie jak ty uwielbiasz, gdy kobieta własnymi palcami wsuwa się w twoją czuprynę one także uwielbiają jak głaszczesz, dotykasz je po włosach.
krok 2
Kark
W starożytnej Japonii szyja kobiet z tyłu ich głowy była postrzegana poprzez mężczyzn za bardzo seksowną, gdyż była to jedna z niewielu odkrytych części ciała. Może w czasach współczesnych szyja jest regularnie pomijana, bo aktualnie kobiety mniej zakrywają niż mają odkryte. Warto pamiętać o karku, którego dotyk i pocałunki dają kobiecie sporo przyjemności. Zaskocz własną ukochaną podchodząc do niej cichaczem jak będzie czymś zajęta, odgarnij włosy i zacznij całować jej kark. Przekonasz się jak szybko zdołasz ją pobudzić do tego aby rzuciła wszystkie zajęcia i skupiła się tylko na tobie.
krok 3
Obojczyk
Bardzo wrażliwym miejscem na ciele kobiety jest jej obojczyk. Zacznij ją całować wzdłuż linii obojczyka, co dla niej będzie bardzo seksowne i wprowadzi ją w stan podniecenia. Nie będziesz musiał długo czekać zanim zacznie zdzierać z ciebie ubrania.
krok 4
Dotykaj ją
Wiem, iż miały być wyszczególnione miejsca erogenne u kobiet, które zasługują na zwrócenie większej uwagi. Dotknij ją na ramieniu czy pogłaszcz jej plecy, gdy jesteście razem. Taki gest da jej do zrozumienia, iż jesteś i cały czas o niej myślisz. Gwarantuję ci, iż będzie jej miło i z pewnością będzie chciała odwdzięczyć ci się za twoją troskę.
krok 5
Za kolanem
Większość mężczyzn nawet nie spodziewa się, iż skóra za kolanem kobiety jest bardzo wrażliwa. Delikatne pieszczenie kobiety za kolanem a szczególnie, gdy jest w spódnicy i znajdujecie się w miejscu publicznym sprawi, iż będzie gotowa do natychmiastowego wyjścia i przemieszczenia się do twojej sypialni. Nie wykorzystuj tego specjalnego miejsca tylko po to aby sprowadzić kobietę do domu – zadbaj o nie również, gdy będziecie sam na sam.
krok 6
Dłonie
Ludzie regularnie używają dłoni, by sprawiać przyjemność partnerowi, lecz zapominają o tym, iż dotykanie ich sprawia wielką przyjemność. Możesz dotykać dłoni kobiety praktycznie w każdej sytuacji. Gdy siedzicie w miłej kawiarni, oglądacie telewizor czy chodźmy jedziecie razem samochodem. Gładź jej rękę wzdłuż jej palców a przyprawisz ją o przyjemny dreszczyk.
krok 7
Płatki uszu
Uszy są regularnie zaniedbywaną częścią ciała, które jest miejscem silnej rozkoszy odczuwanej poprzez kobietę. Pieszczoty ustami są świetnym metodą na pobudzenie jej.
krok 8
Stopy
Pulp Fiction uczy nas, iż pocieranie stopy żony innego mężczyzny może być traktowane jak popełnienie czynu karanego wyrzuceniem poprzez okno. Chyba to oczywiste, iż masaż stóp jest jak erotyczna zabawa. Po ciężkim dniu, który spędziła na niebotycznie wysokich szpilkach możesz nie tylko sprawić relaks jej stopom, lecz również zafundować zmysłowy masaż. Przygotuj olejki bądź balsam do ciała. Gładź jej stopy, lecz nie zapominaj również o kostkach po bokach nogi. Niektórzy faceci zwani fetyszystami tak bardzo kochają kobiece stopy, iż chętnie wkładają do ust palce stóp i ssą jak był aby to słodziutki cukierek.
krok 9
Wewnętrzna strona ud
To bardzo wrażliwe miejsce zarówno u mężczyzny jak i u kobiety. Wiadomo, dlaczego – jesteś tak blisko centrum jej największej przyjemności. Użyj rąk i ust, by ją tam pieścić i całować. ciągle się zbliżaj do okolic intymnych a później schodź niżej. Rób to tak długo aż podkręcisz ją do czerwoności.
krok 10
Miednica
Koncentrowanie się na miednicy to naprawdę dobry pomysł. Jednak będziesz musiał oprzeć się pragnieniu ześlizgnięcia w dół do pochwy, aczkolwiek jesteś tak blisko. Podobnie jak z wewnętrzną stroną ud musisz całować i lizać okolice miednicy. Przedłużysz jej wrażenia jak będziesz będziesz krążył tak blisko i nie posuniesz się dalej.
Wskazówki i ostrzeżenia
Każdy cal kobiecego ciała posiada zakończenia nerwowe, które aż się proszą o dotyk i subtelne traktowanie. Pamiętaj jednak, iż jedne kobiety są bardziej otwarte na dotyk a inne przed nim się bronią. Jeśli twoja pani będzie protestowała w chwili, gdy dotrzesz do miejsca, które ona traktuje jak aby było objęte ochroną to nie nalegaj. Powiedź jej, by sama poprowadziła twoją dłoń tam gdzie ona tego w najwyższym stopniu pragnie.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.