Leczenie Gdzie uprawiać seks przyczyny. Co znaczy publicznych toaletach czy przebieralniach w.

Czy pomocne?

50% pozytywne
4 głosy

Gdzie uprawiać seks

Definicja z ang. Where sex, z niem. wo Sex.

Co to znaczy: Czytając ten artykuł możecie bardzo się rozczarować myśląc, iż napiszę coś o publicznych toaletach czy przebieralniach w sklepie. Pozwoliłam sobie na więcej wyobraźni. Kochając się w takich miejscach z pewnością nie pójdziecie na łatwiznę. Przeczytaj i zaplanuj gorący seks w miejscach, które na zawsze pozostaną w waszej pamięci.
krok 1


Para w hamaku

W hamaku
Pewnie jeszcze tego nie próbowaliście. Brzmi może to ciut dziwnie, lecz sex w powietrzu może być bardzo ekscytujący. Wymagać to będzie odrobiny sprawności fizycznej i zdolności utrzymania równowagi. Rozbujajcie się na hamaku, gdy on będzie w tobie a gwarantuję, iż odlecicie w kosmos.
krok 2


Namiot w lesie

W lesie
Nigdy nie wiadomo jak może się skończyć spacer po lesie. Troszkę tajemniczości i niebezpieczeństwa może podkręcić was do czerwoności. Jeszcze bardziej na emocje działa ten zapach, który unosi się w lesie zaraz po deszczu. Jesteście na świeżym powietrzu, lecz macie gwarancję, iż nikt was nie przyłapie chyba, iż wiewiórki skaczące pomiędzy drzewami.
krok 3


Stodoła z sianem

W stodole pełnej siana
Skąd tu wziąć stodołę z sianem? Wybierzcie się do dziadków w odwiedziny i wymknijcie się na chwilę pod byle pretekstem. Babcia na widok kłosów siana w twoich włosach z pewnością tylko się uśmiechnie. Jeśli wasi dziadkowie od zawsze mieszkali w mieście wybierzcie się na wieś do jakiegoś gospodarstwa agrokulturystycznego a w nocy wymknijcie się cichaczem i sprawdźcie, jakie to uczucie kochać się na sianie – tak jak ludzie robili już wieki temu.
krok 4


Wodospad

Pod wodospadem
Pewnie ciarki cię przeszły na myśl o tej zimnej spadającej wodzie, lecz jaki gorący klimat może się wytworzyć w takim miejscu. Pewnie niejednokrotnie oglądaliście takie sceny w filmach nie tylko romantycznych komediach, lecz filmach akcji z miłosnym wątkiem. Tj. pewne, iż w takim miejscu będzie działa się akcja. Jak będziecie planowali wspólne wakacje to pomyślcie o miejscach, w których są wodospady na przykład Chorwacja – nie jest tak daleko a posiada sporo takich cudownych miejsc.
krok 5


Para na łódce

W łódce na rzece
Wybierzcie się razem nad jezioro i wypożyczcie sobie łódkę. Nic trudniejszego tym bardziej, iż praktycznie w każdym z takich miejsc jest taka sposobność. Popłyńcie w ustronne miejsce i do dzieła. To może być trochę niebezpieczne, dlatego musicie uważać, by łódka się nie przewróciła. Jeśli któreś z was boi się wody zawsze możecie zacumować w odludnym miejscu i kochać się na plaży do upadłego.
krok 6


Pary przy ognisku

Przy ognisku
Tego musicie zdecydowanie spróbować. Wybierzcie jakieś miejsce, które nadawałoby się na rozpalenie ogniska. Weźcie ze sobą kocyk. Nawet nie wiesz jak seksownie wyglądają nagie ciała pokryte światłem palonego drewna.
krok 7


Na masce samochodu

Na masce samochodu
Wracając z imprezy zaparkujcie w jakimś zacisznym miejscu na przykład na pustym parkingu. Pewnie jeszcze tego nie robiliście a warto spróbować – tylne siedzenie samochodu jest już takie oklepane. Możecie się zabawić jadąc na dwa auta i udając, iż się nie znacie. Niech on zajedzie ci drogę i wyciągnie z samochodu. Nie będzie się spodziewał, iż pod tą krótką mini nie masz na sobie majtek. Macie do wyboru teraz dwie maski samochodu, by przeżyć cudowny orgazm. Zadbajcie o to, by nie mieć na sobie niczego, co mogłoby zarysować karoserię.
krok 8


Choinka bożonarodzeniowa

W okolicy świątecznej choinki
Wystarczy wspomnieć, iż to są Święta i dlatego to jest numer jeden. Jeśli do chwili obecnej nie stroiliście choinki na Święta to może macie teraz lepszy powód niż czekanie na prezenty od Świętego Mikołaja. Pamiętajcie, iż nic jak blask odpowiedniego światła nie dodaje takiej pikanterii. Migające światełka i zapach zielonego drzewka w prowadzą was nie tylko w świąteczny nastrój.
Wskazówki i ostrzeżenia
Moim zdaniem to jest 8 najgorętszych miejsc, by uprawiać seks. by kochać się w większości z nich musisz wcześniej to zaplanować. Myślę, iż na tym właśnie polega ta magia, bo nie możesz tego robić tam, na co dzień, a same plany dotyczące uprawiania miłości w nich mogą was rozpalić do czerwoności. Wiem, iż istnieje jeszcze sporo ciekawych miejsc, gdzie można się kochać. Może wy znacie jakieś ciekawe i zechcecie się z nami podzielić?
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.