Leczenie Jak być dobrą kochanką? Gorące pozycje seksualne. przyczyny. Co znaczy znajdziesz pięć.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak być dobrą kochanką? Gorące pozycje seksualne.?

Definicja z ang. How to be a good lover? Hot sexual positions., z niem. Wie ein guter Liebhaber zu sein? Hot sexuellen Positionen..

Co to znaczy: Chcesz, by seks za każdym razem dostarczał ci niesamowitych doznań? Poniżej znajdziesz pięć gorących pozycji, dzięki którym seks stanie się niezapomnianym przeżyciem.
krok 1


pozycje seksualne - pozycja spleciona

Pozycja spleciona – pobudza łechtaczkę kobiety.
Kobieta kładzie się na prawym boku, mężczyzna klęka. Twoja prawa noga powinna znajdować się między kolanami mężczyzny, a lewa powinna oplatać jego ciało z lewej strony.
W pozycji tej możliwa jest głębsza penetracja, niż w razie pozycji na pieska. Dodatkowo partnerzy poprzez cały czas utrzymują ze sobą kontakt wzrokowy. W pozycji tej mężczyzna może dodatkowo ręcznie stymulować własną partnerkę.
krok 2


pozycje seksualne - pozycja od tyłu

Pozycja od tyłu – wzmacnia doznania pochwy.
Kobieta kładzie się na brzuchu twarzą do łóżka, biodra powinny być lekko uniesione. W tej pozycji kochankowie mogą doskonale się dopasować, przyrost nie ma tu znaczenia. Dodatkowo czubek penisa dotyka szyjki macicy, która bardzo regularnie jest zaniedbywana, aczkolwiek potrafi dostarczyć kobiecie sporo przyjemności. Umieść poduszkę pod dolną częścią brzucha, by ochronić własne plecy. Mężczyzna powinien wykonywać płytkie pchnięcia i brać głęboki oddech. Jeżeli zacznie wchodzić w ciebie za mocno i szybko, spróbuj poruszać własnymi biodrami powoli z boku na bok. To zmusi go, aby zwolnił i robił krótsze pchnięcia.
krok 3


pozycje seksualne - śruba

Śruba – pobudzenie punktu G.
Kobieta kładzie się na plecach, jej nogi spoczywają na ramionach partnera. Każda pozycja, w której kobieta unosi własne nogi do góry, zwęża pochwę. Poproś mężczyznę, by zaczął kołysać cię z boku na bok albo poruszał w górę i w dół. Dlatego ruchowi jego penis powinien znaleźć się w bezpośrednim kontakcie z twoim punktem G. Skoncentruj więc własną uwagę na obszarze znajdującym się na przedniej ściance pochwy zaledwie kilka centymetrów od wejścia. Prawie każdy od razu odczuwa dodatkowe doznania, lecz naprawdę wart spróbować.
krok 4


pozycje seksualne - na jeźdźca

Pozycja na jeźdźca – dostarcza niesamowitego orgazm.
Uklęknij kładąc własne kolana po obu stronach bioder mężczyzny. Oprzyj się na jego klatce piersiowej i przesuwaj się w górę i w dół po jego udach. Mężczyzna powinien złapać cię za biodra, a jego podniecenie będzie rosło z każdym ruchem.
Kobieta znajdując się w pozycji dominującej szybciej osiąga orgazm, a pozycja ta dodatkowo sprawia, iż mężczyzna potrzebuje więcej czasu, aby szczytować – zatem każdy ma z tego jakieś korzyści. Ruchy te pozwalają na naprzemienne głębokie i płytkie pchnięcia. Członek będzie w stanie pobudzić w najwyższym stopniu wrażliwe części pochwy. Mężczyzna, by osiągnąć głębszą penetrację, może przycisnąć cię do siebie albo nieco podnieść, by osiągną płytsze pchnięcia.
krok 5


pozycje seksualne - konfrontacja

Konfrontacja – pozwala na wydłużenie przyjemności.
Mężczyzna siedzi na krześle albo na krawędzi łóżka, kobieta siada mu na kolanach, twarzą do niego.
Korzyści: Jesteś na górze, zatem możesz kontrolować kąt i głębokość wejścia. To dobry sposób na pokazanie partnerowi, jaki rytm lubisz. Pozycja siedząca jest doskonałym wyjściem, jeżeli chcesz uprawiać długi seks. Nikt nie będzie odczuwał zmęczenia, ani bólu kończyn. Gdy znajdziesz się już w odpowiedniej pozycji, chwyć ręce partnera i połóż je tam, gdzie chcesz być dotykana.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.