Leczenie Jak być dobrym kochankiem przyczyny. Co znaczy własnego bolidu jak McLaren i nie będzie w.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak być dobrym kochankiem?

Definicja z ang. How to be a good lover, z niem. Wie ein guter Liebhaber zu sein.

Co to znaczy: Większość mężczyzn nigdy nie będzie miała ciała jak Jean Claude van Damme, ani własnego bolidu jak McLaren i nie będzie w stanie wyrecytować miłosnych sonetów Szekspira. Lecz nic nie szkodzi, każdy mężczyzna może za to być dobrym kochankiem. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak tego dokonać.
krok 1
Naucz się sztuki zmysłowego masażu.
Udaj się do specjalistycznego sklepu albo drogerii i kup kilka przydatnych kosmetyków, które możesz wykorzystać do przygotowania zmysłowej kąpieli i wykonania masażu. Możesz również utworzyć własny olejek, w tym celu użyj ekstraktów z drzewa sandałowego, trawy cytrynowej, piżma albo lawendy. Możesz użyć szczególnych zapachowych świec, aby utworzyć odpowiedni nastrój. Olejki eteryczne możesz również dodać do używanych dotąd olejków do masażu – dobrym wyborem będzie olejek ze słodkich migdałów. Bądź bardzo delikatny w czasie wykonywania masażu – wielu mężczyzn pociera ciało partnerki za mocno. Staraj się masować delikatniej, niż sam lubisz być masowany. Masuj plecy partnerki (nigdy bezpośrednio kręgosłup), ramiona, ręce, pośladki i nogi. Rób to wszystko na zmianę. Masuj również twarz i dłonie partnerki. Pomyśl jak stres oddziałuje na twoją twarz, jak wpływa na nią mrużenie oczu poprzez monitorem, ruch uliczny. Tak samo działa to również na nią.
krok 2
Stwórz specjalne miejsce na upojne chwile.
Oczywiście zdarzają się chwile, kiedy kochacie się na biurku, blacie kuchennym czy masce samochodu. Jednakże to właśnie łóżko, jest miejscem gdzie najczęściej uprawiacie seks. Zwróć uwagę co się dzieje wokół niego. Na początek usuń z otoczenia zdjęcia twojej byłej i posprzątaj w pokoju. Porządek jest bardzo istotny. Jeżeli nawet nie zdecydujesz się na minimalistyczny wystrój, usuń co najmniej wszystkie stare i zakurzone gazety z nocnego stolika. Zasłony i subtelne kadzidełko może utworzyć w twoim pokoju niepowtarzalny nastrój. Wyłącz wszystkie telefony, domofon i dzwonek do drzwi.
krok 3
Pobudź wszystkie zmysły.
Jak już wspomniałam - kadzidła. To podziała na zmysł węchu. Postaraj się zagłuszyć dźwięki dochodzące z zewnątrz.. Z odtwarzacza CD wyjmij ulubioną płytę Red Hot Chilli Peppers i na jej miejsce włącz coś bardziej spokojnego. Niektórzy kochankowie mówią, iż płyta z szumem morza działa naprawdę dobrze. Zatroszcz się o dobre jedzenie i wino. Truskawki może brzmią stereotypowo, lecz to naprawdę dobry afrodyzjak. W szczególności jeżeli są duże i słodkie. Oprócz tego nie pozostawiają jakichkolwiek wątpliwości co do tego, jakie są twoje intencje.
krok 4
Zadbaj o własne ciało.
Oczywiście musisz zadbać o własne mięśnie. Nie znaczy to jednak, iż masz wygrywać wszystkie konkursy na siłowni. Większość kobiet lubi dobrze zbudowanych mężczyzn, zdających o własne ciało, lecz jeżeli nie mają oni na jego punkcie obsesji. Regularne ćwiczenia, nie wspominając już o wodzie i mydle, powinny wystarczyć. Niektórzy mężczyźni uważają, iż tusza może zrekompensować brak mięśni – jednak to nie działa. Zatem zadbaj o własną sylwetkę. Zapomnij więc o wpatrywaniu się w własne mięśnie w lustrze i zacznij myśleć o waszej wspólnej przyszłości.
krok 5
Dowiedz się co nieco o seksie tantrycznym.
Nie znaczy to, iż musisz od razu namalować sobie na czole kropkę i zmienić imię na Rama Yama Dang Ban. jeżeli nauczysz się jakiejś sztuczki, wykonaj ją. Wiele czasu poświęć na grę wstępną. jeżeli jesteście już gotowi na zbliżenie, delikatnie wejdź w partnerkę, nie głębiej niż na 2 cm. Zrób dziesięć płytkich pchnięć, a następnie jedno silne i głębokie. Teraz wróć do pozycji wyjściowej, a następnie wykonaj osiem płytkich i jedno głębokie pchnięcie, siedem płytkich i jedno głębokie… i tak do końca cyklu. Oboje poczujecie nieziemska rozkosz.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.