Leczenie Jak być lepszym kochankiem przyczyny. Co znaczy chcesz stać się lepszym kochankiem, który.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak być lepszym kochankiem?

Definicja z ang. How to be a better lover, z niem. Wie ein besserer Liebhaber zu sein.

Co to znaczy: Istnieje sporo podstawowych błędów, które mężczyźni popełniają w łóżku. Jeżeli chcesz stać się lepszym kochankiem, który będzie potrafił zadowolić własną partnerkę, pierwsze co musisz zrobić to je wyeliminować.
krok 1
Nie spiesz się
Kobiety mają inne podejście do seksu niż mężczyźni i nie chcą być przeważnie traktowane jako obiekty seksualne. Oprócz tego, one również chcą mieć orgazm a zwykle dochodzą dłużej niż mężczyźni. Dlatego, jeżeli chcesz zadowolić własną partnerkę pamiętaj, tak aby nie wyprzedzić jej z orgazmem. Ponadto, traktuj własną partnerkę z respektem na jaki zasługuje i nie dawaj jej do zrozumienia, iż zależy ci tylko na jednym.
krok 2
Całuj
Ok. 90% kobiet skarży się na to, iż partnerzy ich nie całują. Upewnij się zatem, iż w czasie kochania się nie brakuje również pocałunków. Większość kobiet uwielbia się całować w czasie współżycia.
krok 3
Ignorowanie kobiecych stref erogennych
Oczywiście znasz takie strefy jak łechtaczka czy piersi i poświęcasz im zawsze wiele czasu. Jednak wiedz, iż ciało kobiety się na tym nie kończy. Stref erogennych jest znacznie więcej. Kobiety kochają być całowane i dotykane po szyi czy włosach. Również warto wiedzieć iż do stref takich należy również podbrzusze, dolna część kręgosłupa czy miejsca za kolanami.
krok 4
Nie wydziwiaj
Wielu mężczyzn uważa, iż wymyślne pozycje są lepsze. W ogóle nie są! jeżeli pozycja jest zbyt skomplikowana spędzasz więcej czasu na jej utrzymaniu niż na zadowoleniu swojej partnerki. Nie ma powiązania między tym, jak bardzo pozycja jest wymyślna i tym ile satysfakcji daje obydwojgu partnerom.
krok 5
Dowiedz się gdzie jest pkt. G
Istnieją świetne pozycje, które nie są ani trudne, ani nie skomplikowane a za to gwarantujące partnerce wspaniały orgazm. To są te pozycje, w których pobudzany jest pkt. G. (Przeczytaj również "jak znaleźć pkt. G").
krok 6
Połóż się na partnerce
Nie chodzi o to, by ją zgnieść, jednak wbrew powszechnej opinii większość kobiet lubi gdy partner się na nich kładzie i je mocno przytula. Daje im to poczucie bezpieczeństwa i bliskości, którego nie ma kiedy partner nad nimi stoi. Nie bój się, iż połamiesz partnerkę, ona nie jest z porcelany.
krok 7
jeżeli kobieta jest na górze nie znaczy to, iż ty masz być bierny.
jeżeli kobieta jest na górze mężczyźni przyjmują to jako symbol do tego, iż mają leżeć i się nie ruszać. To jest błąd. W takiej pozycji powinieneś być również aktywny!
krok 8
Nie myśl wyłącznie o swojej przyjemności
Oczywiście seks powinien ci dostarczać przyjemności jednak nie tylko tobie. Pomyśl o swojej partnerce i o pozycjach jakie ona lubi.
krok 9
Komunikacja
Nie wstydź się rozmawiać ze własną partnerką na temat waszych upodobań. Pary, które nigdy nie rozmawiają o tym co je podnieca, nigdy nie będą do końca zadowolone ze swojego życia intymnego, gdyż nigdy nie dostaną tego czego chcą. Komunikowanie się jest kluczem do dobrego seksu, więc nie bądź zażenowany rozmowami na ten temat. To również dotyczy rzeczy, których nie lubicie w łóżku.
krok 10
Orgazm nie znaczy końca
Po zaspokojeniu większość mężczyzn się od razu zrywa i pędzi pod prysznic albo do kuchni zrobić kawę. Bardzo spory błąd. Dlaczego? Dotyczy to wcześniej wspomnianej sprawy w kroku 1 - gdyż kobiety nie chcą być traktowane jako obiekty seksualne. Po seksie powinieneś pokazać partnerce jak bardzo ci się podobało przez przytulanie się do niej i całowanie. Musisz pokazać, iż jesteś człowiekiem, który się o nią troszczy - kobiety kochają takich facetów.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    ja jestem najlepszym, prosze o kontakt miłe panie