Leczenie Jak być lepszym w łóżku przyczyny. Co znaczy niego narzekają. Co sprawia, iż wrażenia.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak być lepszym w łóżku?

Definicja z ang. How to be better in bed, z niem. Wie man besser im Bett.

Co to znaczy: Zastanawiałaś się może jak tj., iż jedni mają niesamowity seks a inni ciągle na niego narzekają. Co sprawia, iż wrażenia, jakich doznajecie w czasie stosunku płciowego umieją być o sporo bardziej intensywne? Ostatnio miałam okazję spotkać się w barze z kilkoma kolegami z byłej pracy. Po paru piwach rozwiązały im się języki i oczywiście kluczowym tematem rozmowy stał się seks. Jeśli jesteś ciekawa, co wpływa na lepsze życie seksualne to koniecznie przeczytaj ten artykuł.
krok 1
Na misjonarza... lecz z różnicą!
Tej popularnej pozycji, którą na pewno znają wszyscy, którzy rozpoczęli współżycie seksualne można dodać odrobinę pikanterii. Gdy partner wejdzie w ciebie postaraj się rozszerzyć nogi tak mocno jak tylko dasz radę. Możesz również opleść nogami plecy mężczyzny, co pozwoli na głębszą penetrację i tym samym doznania. W pozycji z nogami na plecach masz również większą sposobność wykonywania ruchów biodrami.
krok 2
Na stojąco
Wielu osobom wydaje się, iż ta pozycja jest dość trudna. Przede wszystkim chodzi o to aby partner w pozycji stojącej utrzymał cię przypartą plecami do ściany. Jeśli nie dasz porady wsunąć się w członek partnera, gdy on stoi możecie spróbować łatwiejszym metodą. Połóż się najlepiej na stole, biurku czy łóżku niech partner w ciebie wejdzie. Opleć go nogami, a rękami złap się za jego szyję. Jedyne, co pozostało to, by się podniósł z tobą będąc u ciebie w środku i przyparł do „muru”. Miłej zabawy.
krok 3
Nowe ulepszone miejsce siedzące
Tym razem skorzystajcie z krzesła, lecz upewnijcie się, iż jest dość szerokie i stabilne. Niech partner usiądzie i oprze plecy o oparcie. Ty wejdź na niego odwrócona do niego twarzą. Nogi rozstaw pomiędzy jego nogami. Nie! To jeszcze to nie koniec. Ustaw się tak, by twoje kolana opierały się o jego klatkę piersiową a stopy połóż na państwach krzesła. Chwyć go za ramiona i niech w ciebie wejdzie. Poruszaj się silnymi pchnięciami dopychając go do oparcia krzesła. On może się nie namęczy, lecz doznania, jakie obydwoje będziecie mieli w tej pozycji sprawią, iż odlecicie.
krok 4


Seks w biurze

Miejsce siedzące sposób II
Który z mężczyzn nie wyobrażał sobie, iż kocha się w biurze z sekretarką. Możesz sprawić, iż jego fantazja stanie się rzeczywistością. Ubierz się w strój sekretarki i posadź go na fotelu biurowym tak, by jego twarz skierowana była w stronę biurka. Tak się złożyło, iż pod twoją spódniczką zabrakło majteczek. Podwiń spódnicę do góry i wejdź na niego. Głowę trzymaj w dużej odległości opierając się łokciami o blat biurka. Do dzieła! Wszyscy wiemy, iż fotel biurowy ma kółka. Niech to wykorzysta podjeżdżając naprzód silnymi pchnięciami.
krok 5


Pozycja na pieska

Na pieska
Ta pozycja jest szczególnie lubiana poprzez mężczyzn. Możesz jednak sprawić, iż ty ją również pokochasz a twój partner będzie odczuwał jeszcze większe doznania. Niech wejdzie w ciebie jak zazwyczaj w tej pozycji, następnie pochyl się naprzód a ręce rozłóż na łóżku. Dostęp do twojego punktu G będzie o sporo łatwiejszy, więc dla ciebie wiele większa przyjemność a on będzie mógł patrzeć na twoje bardzo wypięte pośladki, co go rozkręci jeszcze mocniej.
krok 6


Na łyżeczkę

Na łyżeczkę, lecz 10 razy lepiej
Zwykle w romantycznych filmach zakochana para kocha się w tej pozycji. Ta pozycja wydaje się być tak subtelna i delikatna. Można dodać jej trochę pikanterii. Zamiast odwracając się do partnera tyłem połóżcie się przodem do siebie. Lewą noga opleć jego biodra aby miał sposobność wejścia w ciebie. Złap go za pośladki i mocno przyciągaj do siebie. Możesz delikatnie wbijać paznokcie w jego pupę, co dodatkowo was podnieci.
krok 7


Kobieta na górze

Ty na górze
To jedna z popularniejszych pozycji tak zwany na jeźdźca. Daje ona sporo przyjemności zarówno tobie jak i twojemu facetowi. Możesz ją jeszcze dodatkowo podkręcić. Tym razem będąc na partnerze nie pochylaj się twarzą w kierunku jego twarzy tylko odchyl się mocno do tyłu. Ręce połóż za sobą na otwartych dłoniach i mocno zaciskaj miednicę. Przekonasz się jak cudownie jest w tej pozycji a twój partner będzie miał piękny widok na twoje piersi i sterczące sutki.
Wskazówki i ostrzeżenia
Koniecznie wypróbujcie każdą z tych pozycji i wybierzcie sobie własną ulubioną. Nawet, jeżeli twoje ruchy są trochę ograniczone, możesz spróbować bardziej stymulować mięśniami kegla. Dobrym ćwiczeniem na wzmocnienie tych mięśni jest kręcenie biodrami dookoła. W trakcie kręcenia musisz sobie wyobrazić, iż w twojej pochwie znajduje się kuleczka, którą przerzucasz z boku na bok. Polecałaby także zajęcia z tańca brzucha, które świetnie rozruszają twoje biodra i umięśnią pośladki.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.