Leczenie Jak być sexy przyczyny. Co znaczy twoja odpowiedź brzmi „tak” to świetnie. A jeżeli masz.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak być sexy?

Definicja z ang. How to be sexy, z niem. Wie sein sexy.

Co to znaczy: Czy kiedykolwiek myślałaś o sobie jako obiekcie pożądań wielu mężczyzn? Jeżeli twoja odpowiedź brzmi „tak” to świetnie. A jeżeli masz wątpliwości co do tego stwierdzenia przeczytaj poniższy artykuł. Pomoże ci on poczuć się pewnie, seksownie, dlatego twoje relację z mężczyznami poprawią się i zburzysz niekorzystne wzorce o własnej osobie. To one prawdopodobnie blokują twoją seksualność.
akceptacja siebieodwaga
krok 1


Odbicie - lustro

Wszystko siedzi w naszej głowie. Najważniejszą rzeczą jest zdanie sobie sprawy z tego, iż nie trzeba być extra pięknym, tak aby być seksownym. Jest sporo osób, które nie grzeszą urodą, a mimo to mają coś pociągającego w sobie. One zwyczajnie siebie akceptują takimi jakimi są.
krok 2


Maseczka

Bądź zadbana. Kobiety, które dbają o własną urodę są niezwykle atrakcyjne w oczach mężczyzn. Od czasu do czasu wybierz się do fryzjera bądź kosmetyczki. Istotnym elementem są również perfumy. Unikaj intensywnych zapachów. Delikatne zapachy pobudzają zmysły.
krok 3


Bieganie

W zdrowym ciele zdrowy duch. By zwiększyć własną atrakcyjność uprawiaj sport, biegaj albo ćwicz na siłowni. Dobrym pomysłem jest zapisanie się na lekcję tańca bądź jogi. Spowoduje to, iż poczujesz się pewniej.
krok 4


Ubrania

Jak cię widzą tak cię piszą. Niestety to prawda, dlatego zawsze staraj się dobierać ubrania do swojej figury. jeżeli masz kilka kilo więcej unikaj poziomych pasków. Pamiętaj, tak aby nie przesadzać z dodatkami. Niekiedy mniej oznacza więcej.
krok 5


Uśmiech

Zadbaj o swój uśmiech. Uśmiechaj się regularnie. Gdy się śmiejesz organizm wydziela endorfiny. Są one niezwykle potrzebne organizmowi. Dzięki nim mamy motywację do działania. Naucz się śmiać z siebie. To bardzo przydatna właściwość.
krok 6


Radosna kobieta

Pamiętaj seks jest w spojrzeniach, gestach, delikatnych ruchach ciała. Najpierw ty musisz poczuć się seksownie, tak aby inni postrzegali ciebie jako atrakcyjną kobietę. Pokochaj siebie! Tj. klucz do sukcesu.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    Spójrzcie na dziewczyny z seks telefonu http://sex-rozmowy.pl/ jakby wszystkie Panie się od nich nauczyły jak o siebie dbać to takie badania nie byłyby potrzebne