Leczenie Jak ćwiczyć mięśnie Kegla za pomocą kulek dopochwowych przyczyny. Co znaczy pomagają.

Czy pomocne?

100% pozytywne
4 głosy

Jak ćwiczyć mięśnie Kegla za pomocą kulek dopochwowych?

Definicja z ang. How to practice Kegel muscles using vaginal balls, z niem. Wie Kegel Muskeln vaginalen Kugeln üben.

Co to znaczy: Kulki dopochwowe, zwane także kulkami rozkoszy albo kulkami gejszy nie dość, iż pomagają wzmocnić mięśnie Kegla to przez masaż tych mięśni wywołują podniecenie u kobiet. Kulki gejszy są sugerowane kobietom po porodzie, by pomóc ich waginom w powrocie do stanu sprzed ciąży. Kiedy kobieta nosi kulki w pochwie każdego dnia poprzez kilka godz. wzmacnia mięśnie Kegla i łatwiej jej osiągnąć orgazm. To jest jeden z najłatwiejszych sposobów na osiągnięcie rozkoszy.
krok 1
Jak używać kulek dopochwowych:
Jeżeli używasz kulek po raz pierwszy, najlepiej będzie jeżeli kupisz kulki plastikowe albo wibrujące (sukces ten osiąga się przez umieszczenie w kulce mniejszych kulek, które w czasie ruchów dodatkowo uderzają o ścianki większej kulki powodując drgania i zapewniając większą rozkosz). Zanim włożysz kulki skorzystaj z toalety, tak aby było Ci łatwiej zaciskać mięśnie. Następnie unieś jedną nogę do góry i włóż delikatnie kulki, jedna po drugiej (nigdy naraz). Możesz użyć lubrykantu, który nawilży kulki i ścianki pochwy, by było Ci łatwiej. W sumie wkładasz je tak samo jak tampon. Nie wkładaj ich jednak w czasie okresu albo gdy masz podrażnioną pochwę. Jak już włożysz kulki zaciśnij mięśnie, tak aby zatrzymać je wewnątrz. Noś je poprzez kilka godz. w ciągu dnia. Zaleca się, tak aby chodzić z kulkami tylko w domu, w szczególności kiedy nie masz idealnie wyćwiczonych mięśni Kegla. Wyjmij z pochwy kulki, jeżeli uznasz, iż już wystarczy ćwiczeń. Przyjmij pozycję siedzącą albo stojącą, tka jak w kroku pierwszym. Chwyć za sznureczek i wyjmij kulki. Umyj je dokładnie ciepłą wodą z mydłem albo włóż do kipiącej wody tak aby je wysterylizować.
krok 2
Kiedy używać kulek rozkoszy?
jeżeli jesteś początkująca nie wychodź z domu z kulkami. Mogą one gdyż wyślizgnąć się z pochwy gdy będziesz na zakupach albo w jakimś miejscu publicznym, co może być bardzo krepujące.
jeżeli Ci wypadną, umyj je i włóż z powrotem. Jak już nauczysz się nosić i operować kulkami plastykowymi możesz przejść na wyższy poziom i zakupić kulki metalowe. Są one idealne dla kobiet po porodzie. Pomagają wzmacniać mięśnie Kegla. Kiedyś ćwiczenia mięśni Kegla były rekomendowane osobom z nietrzymaniem moczu. Teraz oprócz tej właściwości są one służące przede wszystkim do wzmocnienia mięśni, by osiągnąć orgazm.
krok 3
Korzyści płynące z używania kulek:
Ćwiczenie mięśni Kegla pomaga wzmocnić ścianki pochwy i kanał rodny. Przyśpieszają one również obieg krwi w okolicach genitaliów, dając większą rozkosz i szansę na pełny orgazm. Penis Twojego partnera będzie stymulował kulki wewnątrz pochwy dostarczając Wam obojgu niewyobrażalnych doznań. Dzięki ćwiczeniom pochwy będziesz mogła z łatwością zaciskać jej mięśnie w czasie stosunku ściskając penisa partnera, dając i jemu i sobie wspaniałą rozkosz. Mężczyźni lubią, kiedy pochwa jest ciasna. A i Tobie ułatwi osiąganie orgazmu w czasie każdego stosunku. Zakup więc kulki gejszy i ćwicz!
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.