Leczenie Jak dać kobiecie orgazm przyczyny. Co znaczy przygnębiający dla was obojga. Kobieta ma.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak dać kobiecie orgazm?

Definicja z ang. How to give a woman an orgasm, z niem. Wie eine Frau einen Orgasmus zu geben.

Co to znaczy: Związek z kobietą, która ma problem z osiągnięciem orgazmu może być dość przygnębiający dla was obojga. Kobieta ma wrażenie, iż jest z nią coś nie w porządku zaś mężczyzna rozpoczyna wątpić w własne zdolności. Frustracja zamienia się w poczucie winy, co dość regularnie doprowadza do poważniejszych problemów w związku. Największym winowajcą braku orgazmu jest presja i towarzyszący jej stres. Jednak nie ma się czym martwić. Wypróbuj technik i wskazówek, które przypadną Ci do gustu i udaj się w podróż ku poszukiwaniu najwspanialszego orgazmu na świecie.
osoba którą kochaszrelaksodpowiednie miejsce
krok 1
Przede wszystkim nie wywierajcie presji na siebie nawzajem.
Im bardziej kobieta się stara, by osiągnąć orgazm tym trudniej będzie jej go osiągnąć. Każda kobieta, która normalnie nie miałaby żadnego problemu z osiągnięciem orgazmu przez różne formy stymulacji, nigdy go nie osiągnie jeżeli będzie czuła presję. Stres związany z presją osiągnięcia orgazmu kompletnie go uniemożliwi i zablokuje.
Brzmi znajomo? Mężczyźni także mają problem z erekcją i orgazmem w przypadkach stresowych.
Przestań wciąż zadawać pytania "doszłaś?", "jesteś blisko?", "czy robię to dobrze?".
Najlepszym metodą na wyeliminowanie presji osiągnięcia orgazmu jest zupełne zaprzestanie myślenia o nim i dążenia do niego. Ciesz się samym aktem miłości, czerp przyjemność z dotyku i bliskości drugiej osoby. Nie ma potrzeby, by kochać się wyłącznie w celu osiągnięcia szczytu.
Ten jeden krok może sprawić natychmiastową zmianę w Twoim podejściu do kochania się i jeżeli uda Ci się naprawdę wyeliminować tą myśl i związaną z nią presję, orgazm zaczai się ukradkiem i wybuchnie w najmniej oczekiwanej chwili zaskakując was obydwoje.
krok 2
Zadbaj, by Twoja partnerka się dobrze czuła. Czy wolałaby, by było ciemno, bardziej zacisznie? Dowiedz się czy istnieje cokolwiek co jej przeszkadza. Pamiętaj, iż ona musi czuć się zrelaksowana. Możesz puścić jakąś klimatyczną muzykę w tle dla zbudowania lepszego nastroju.
krok 3
Zapomnij o czytaniu tych wszystkich instrukcji na temat nowych technik dotykania jej miejsc intymnych i odnajdywania punktu G. Nie ma na to jednego przepisu, który byłby dobry dla każdej kobiety gdyż każda z nich jest inna. Musisz poznać przede wszystkim podstawy anatomii i zwykłe, podstawowe metody na sprawienie, by kobieta dostała orgazm.
krok 4
Pamiętaj, iż nie ma najlepszej pozycji seksualnej. Spytaj swojej partnerki która z nich jest najodpowiedniejsza dla niej.
krok 5
Orgazm u kobiety można spowodować przez nieprzerywane podrażnianie jej narządów płciowych. Im dłużej partner pieści kobietę tym mocniejszy orgazm może ona osiągnąć. Najważniejsze, by odkryć miejsca, których pieszczenie sprawia Twojej partnerce największą przyjemność.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.