Leczenie Jak delikatnie poprawić życie seksualne przyczyny. Co znaczy zapomniałaś jak cudownie było.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak delikatnie poprawić życie seksualne?

Definicja z ang. How gently improve sex life, z niem. Wie sanft Sexualleben verbessern.

Co to znaczy: Od dłuższego czasu masz wrażenie, iż w twojej sypialni wieje nudą. Już prawie zapomniałaś jak cudownie było wam kiedyś w łóżku. Sporo osób popada w taką rutynę co może być tragiczne w skutkach dla związku. Nie można zostawić tych spraw samych sobie, trzeba wprowadzić do życia seksualnego ogień którego brakowało. Przeczytaj kilka moich porad, które nie jeden związek podniosły z głębokiego zastoju w sypialni.
krok 1


Tantra fotel

Gadżety
Jeśli pozycje seksualne macie w jednym paluszku i nieważne czy to jest pozycja na stojąco, na krześle czy na jeźdźca i nie dają wam już wystarczającej satysfakcji, w takiej sytuacji warto postawić na gadżety. Wybierz się do sex shopu i zrób odpowiednie zakupy. Mogą być to kajdanki, pejczyk, wibrator czy seksowna bielizna. Najlepiej jak kupisz wszystko na raz. Schowaj zabawki pod łóżkiem i każdego wieczoru zaskakuj męża czymś nowym. Wasze życie seksualne przeniesie się na inny poziom. Gwarantuję iż już nigdy nie będziecie się nudzić w łóżku.
krok 2


Seks oralny

Zadziałaj ustami
Wiadomo od dawna iż mężczyźni zwyczajnie uwielbiają gdy kobieta pieści ich ustami. Nie należysz do tej grupy kobiet bądź zdarza ci się to sporadycznie. Zaskocz go. Możesz odwiedzić go w pracy i zrobić mu lodową niespodziankę, bądź każ mu się zatrzymać w zacisznym miejscu jak będziecie razem jechać samochodem i spraw mu taką przyjemność. Długo tego nie zapomni.
Jeśli to przerasta twoje możliwości to musisz wiedzieć iż najwięcej testosteronu mężczyźni mają nad ranem. Gdy będzie jeszcze spał weź jego palec do ust i zacznij ssać. Jak się przebudzi to palec zastąp jego penisem. Założę się, iż będzie o tym myślał cały dzień i z niecierpliwością czekał na następny ranek.
krok 3


Masaż ciała

Masaż ciała
Masaż jest bardzo przyjemny i stanowi wspaniały początek gry wstępnej. Do masażu użyj odpowiednich olejków. Masując jego ciało może odnajdziesz bardzo wrażliwe miejsca których do chwili obecnej jeszcze nie znałaś. On nie może zostać ci dłużny. Pomyśl jakie to będzie podniecające gdy on wymasuje twoje piersi tłustym olejkiem.
krok 4


Masaż głowy

Masaż głowy
Połóż się na mężczyźnie tak, by twoja głowa była na jego klatce piersiowej a twoje oczy skierowane ku górze. Niech delikatnie masuje twoją głowę. On będzie czerpał z tego również przyjemność bo w tej pozycji twoje pośladki będą ocierać o jego przyrodzenie. Jęcz z przyjemności i delikatnie wibruj biodrami.
krok 5


Naszyjnik z pereł

Naszyjnik z pereł
Naszyjnik z pereł owiń u podstawy jego penisa. Uważaj by nie zahaczyć o włoski. Weź do ręki część nieowiniętego naszyjnika i przesuwaj nim w górę i w dół. Będzie cię błagał abyś regularnie robiła mu taką przyjemność.
krok 6


Wibrator

Wibrator
Weź swój ulubiony wibrator i delikatnie przesuwaj nim po jego ciele. Skurcze jego ciała pokażą ci najlepiej gdzie posiada bardziej wrażliwe miejsca. W szczególności chodzi o znalezienie jego męskiego punktu G który znajduje się pomiędzy jego jądrami a odbytem. Krążąc w rejonie tego miejsca doprowadzisz go do szaleństwa.
krok 7


Mężczyzna ze związanymi oczami

Ze zawiązanymi oczami
Zawiąż mu oczy i delikatnie dotykaj jego ciało w miejscach w których się nie spodziewa. Możesz do tego użyć różnych elementów. Może być to delikatne piórko, kostka lodu albo bita śmietana którą chętnie będziesz zlizywała. Jak jego odczucia sięgną prawie zenitu zamieńcie się rolami.
Wskazówki i ostrzeżenia
Koniecznie skorzystajcie z tych porad nawet jak nie narzekacie na życie seksualne możecie je jeszcze bardziej urozmaicić. Mój znajomy poddał się próbie i po dwóch tygodniach był wręcz nie do poznania. Powiedział iż wiele się zmieniło i przeżywają z małżonką drugą młodość. Może wy macie jakieś wypróbowane triki które rozpalą ogień w niejednej sypialni?
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.