Leczenie Jak dobrze udawać orgazm przyczyny. Co znaczy zwyczajnie się nie da. Po ciężkim dniu.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak dobrze udawać orgazm?

Definicja z ang. As well pretend orgasm, z niem. Neben Orgasmus vortäuschen.

Co to znaczy: Szczerze to uważam, iż najlepiej nie byłoby udawać orgazmu, lecz niekiedy zwyczajnie się nie da. Po ciężkim dniu, wielu stresach i ogólnym przemęczeniu czy zmartwieniu ciężko rozluźnić się na tyle, by przeżyć ten wspaniały okres. Tym bardziej jak widzisz jak bardzo twój facet się stara i pragnie byście razem przeżyli tą chwilę rozkoszy powiedzenie mu, iż nic z tego, było aby jak wielki cios. Wiadomo, iż to sprawa honoru dla faceta, by zadowolić własną kobietę. Nie chcesz go zawieść, aczkolwiek wiesz, iż tym razem nic z tego. Oto 10 sposobów jak udawać orgazm tak, by mężczyzna nie miał o tym zielonego definicje.
krok 1
Zamknij oczy
Upewnij się, iż masz zamknięte oczy w momencie, gdy masz przeżywać „orgazm”. Jeśli nie zamkniesz oczu twój facet od razu się zorientuje.
krok 2
Oddech
Od czasu do czasu mocniej oddychaj. Przed kulminacyjnym momentem przyśpiesz troszkę i wstrzymaj powietrze.
krok 3
Zadyszka
Musisz zmieniać tempo w oddychaniu i od czasu do czasu złap nie małą zadyszkę. Wciągaj powietrze kilka razy a następnie po chwili wypuść ciężkim oddechem.
krok 4
Złap się mocno za poduszkę bądź prześcieradło
Jeżeli on patrzy na ciebie i widzi, iż mocno chwytasz się prześcieradła, poduszki czy wbijasz mu się w plecy to wie, iż jesteś bliska tego magicznego momentu.
krok 5
Wydawaj dźwięki
Dobrze wiesz, jakie dźwięki wydajesz w przed i w trakcie orgazmu. Twój facet wie o tym jeszcze lepiej. Pozwól mu usłyszeć jak ci jest dobrze.
krok 6
Zacznij mówić
Zacznij mówić a w trakcie niech załamie ci się głos. Będzie przekonany, iż jest ci tak dobrze, iż nie jesteś w stanie logicznie myśleć.
krok 7
Strać kontrolę
Wyginaj plecy w łuk i prostuj. Wbij się w jego plecy dłońmi i nadaj tempa waszym ruchom - pomyśli, iż kompletnie odpłynęłaś, straciłaś kontrolę nad swoim ciałem.
krok 8
Jęcz
Gdy odpłyniesz w niekontrolowanych ruchach zacznij jęczeć coraz głośniej i głośniej.
krok 9
Niech wie
Powiedź mu, iż już prawie doszłaś.
krok 10


Scena

Na koniec
Uśmiechnij się do niego znacząco, daj mu buziaka, odpręż się. Przytul na chwilę i weź orzeźwiający prysznic.
Wskazówki i ostrzeżenia
Może to głupie uczyć się jak udawać orgazm, ponieważ o sporo lepiej mieć go naprawdę. Niestety chyba każda kobieta wie, iż taka wiedza zwyczajnie jest potrzebna. Czasem, kiedy kobieta jest zestresowana tj. zwyczajnie niemożliwe, by mogła przeżyć orgazm. Nie chce przy tym, by jej facet nie czuł się prawdziwym mężczyzną. Mam nadzieję, iż te 10 wskazówek jak udawać orgazm pomogą ci wybrnąć z krępującej sytuacji. A czy ty masz jakieś wskazówki jak udawać orgazm?
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.