Leczenie Jak dobrze zrobić chłopakowi loda przyczyny. Co znaczy Boisz się przełamać, myślisz sobie.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak dobrze zrobić chłopakowi loda?

Definicja z ang. How well do the boy a blow job, z niem. Wie gut dem Jungen einen Blow Job.

Co to znaczy: Każdy facet o tym marzy. Niektórzy wręcz wolą te pieszczoty od normalnego seksu. Boisz się przełamać, myślisz sobie iż nie potrafisz? Spokojnie - mam tu 8 porad jak zadowolić mężczyznę i sprawić aby traktował cię jak boginię seksu.
krok 1


Prezerwatywy

Prezerwatywa nie jest niezbędna
Do seksu oralnego nie musisz mieć prezerwatywy. W rzeczywistości sporo osób zakłada, lecz takie smakowe. Prawda jest taka, iż poprzez prezerwatywę mężczyzna nie odczuwa takich doznań jak bez niej.
krok 2


Truskawki ze śmietaną

Jak deser lodowy
Mężczyźni uwielbiają patrzeć na kobietę, która liże ich penisa. Pobudza im się wówczas fantazja i regularnie czują się jakby byli gwiazdorami videoów porno. Z pewnością nie obrazi się jak potraktujesz jego członka jak loda z bitą śmietaną, którym będziesz się delektować. Możesz użyć do tego płynnej czekolady, słodkiego syropu owocowego, bitej śmietany. Polej członka ulubionym smakołykiem i bierz się do „jedzenia”. Nie martw się - nie zaszkodzi to jego narządom płciowym. Wystrzegaj się pikantnych rzeczy.
krok 3


Język

Nie zapominaj o jądrach
Pieszcząc swego ukochanego nie możesz zapomnieć o jądrach. To jest bardzo wrażliwa część jego przyrodzenia. Zacznij od delikatnego głaskania ręką w trakcie, kiedy pieścisz jego penisa ustami. Zjedź niżej i zacznij całować go i lizać po jądrach – zobaczysz, iż odleci.
krok 4


Oczy

Zobacz mu w oczy
Kiedy pieścisz go tam na dole, podnieś wzrok i spójrz mu w oczy. Przekonasz się, iż on patrzy na ciebie. Faceci uwielbiają kontakt wzrokowy, kiedy uprawiacie sex oralny.
krok 5


Kobieta

Pamiętaj o nawilżeniu
Zakładając, iż nie używasz żadnego rodzaju lubrykanta upewnij się, iż twój język jest naprawdę mokry. Doznania będą z pewnością mniejsze jak twoje usta będą suche. Na wszelaki wypadek warto mieć pod ręką wodę bądź coś innego do picia. Zacznij całować partnera od wewnętrznej strony ud zbliżając się ku górze. Całuj jądra, pieść językiem, liż. Teraz wjedź na sam szczyt i zajmij się jego penisem.
krok 6


Magiczna dłoń

Użyj dłoni
Chociaż lizanie sprawia mężczyźnie najwięcej przyjemności możliwe jest, iż będziesz musiała sobie pomóc dodatkowo używając dłoni. To także sprawi wiele przyjemności, jeśli zrobisz to odpowiednio. Nawilż dłonie lubrykantem bądź poliż je śliną. Suwaj dłoń od czubka penisa do dołu w różnym tempie. Chwilę bardzo szybko a później trochę wolniej. Możesz pomóc sobie drugą dłonią. Chwyć członka dwoma rękami i przekręcaj nimi tak jakbyś chciała wykręcić mokrą szmatkę.
krok 7


Usta

Włóż go głęboko
sporo dziewczyn nie jest w stanie tego zrobić, lecz myślę, iż warto. Włóż członek w usta i wsuń go tak głęboko jak tylko możesz. Wstrzymaj powietrze i spróbuj go trzymać tak długo jak tylko dasz radę. Postaraj się nie zadławić. Wysuń go delikatnie nabierz powietrze i powtórz. Mężczyzna będzie wniebowzięty.
krok 8


Kwiatki na ustach

Połknij
Dlaczego nie? Sperma jest zdrowa dla zębów i dodatkowo sprawia, iż są bardziej błyszczące. Ja nie widzę w tym nic złego. Faceci uwielbiają to – to jest doskonałe zakończenie niesamowitego seksu oralnego.
Wskazówki i ostrzeżenia
Mam nadzieję, iż te kilka porad wykorzystasz w praktyce. Czasem mam wrażenie, iż faceci lubią to bardziej niż normalny stosunek płciowy. Prawie wszystkie kobiety są w stanie zafundować taką przyjemność swojemu partnerowi, ponieważ się wstydzą bądź brzydzą. Moim zdaniem nie ma w tym nic złego.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    długo i powoli loda się robi...