Leczenie Jak dobrze zrobić minetę przyczyny. Co znaczy także, jeżeli chodzi o satysfakcję, sporo.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak dobrze zrobić minetę?

Definicja z ang. How well do Minet, z niem. Wie gut Minet.

Co to znaczy: Poprawnie wykonana mineta może zapewnić kobiecie niezapomniany orgazm. Dlatego także, jeżeli chodzi o satysfakcję, sporo kobiet wolą minetę od pełnego współżycia. jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak poprawnie zrobić minetę przeczytaj poniższe wskazówki. Sztuka ta wymaga praktyki, lecz przyniesie to radość zarówno tobie jak i twojej partnerce.
krok 1
Techniki przy zastosowaniu ust.
Wstępne lizanie.
Rozpocznij od lizania językiem jej wejścia do pochwy. Kieruj się w stronę łechtaczki, a następnie przejdź do zewnętrznych krawędzi pochwy po obu jej stronach. Pieść partnerkę z góry do dołu i odwrotnie, to doskonały sposób na rozpoczęcie gry miłosnej, rozluźnienie partnerki i wprowadzenie jej w odpowiedni nastrój.
krok 2
Przytrzymaj wargi.
Dzięki swoich ust chwyć wargi sromowe kobiety i delikatnie je razem przytrzymaj. Raz na jakiś czas wsuń między nie język i zacznij delikatnie je pieścić. Całość powtórz.
krok 3
Współżycie przy zastosowaniu języka.
Kobiety mają najwięcej zakończeń nerwowych w rejonie wejścia do pochwy i w pierwszych kilku jej centymetrach wewnątrz. Wsuń więc jeżyk do pochwy i zacznij uderzać nim w rejonie zewnętrznych krawędzi. Następnie liż ją delikatnie
dzięki okrężnych ruchów języka.
krok 4
Ciągnięcie.
Delikatnie pociągaj palcami za jej zewnętrzna wargi sromowe. Równocześnie delikatnie uderzaj i liż językiem okolice łechtaczki i wejście do pochwy. W czasie wykonywania tej czynności upewnij się, iż robisz to delikatnie i zwracaj uwagę na reakcje kobiety. Dopiero później możesz zacząć mocniej uciskać łechtaczkę
dzięki języka. Większość kobiet musi być bardzo mokrych aby móc cieszyć się tym intensywnym odczuciem.
krok 5
Ssanie.
Odsłoń łechtaczkę delikatnie rozkładając wargi sromowe. Zacznij bardzo delikatnie ją ssać, następnie wypuść ją i zacznij ponownie. Czynność ta niesamowicie podkręci twoją kobietę i rozgrzeje, abyś mógł zastosować dalsze techniki.
krok 6
Przytrzymaj łechtaczkę.
Przytrzymaj łechtaczkę w ustach i delikatnie ją ssij. W tym samym czasie zacznij wokół niej zataczać językiem kółka. Możesz to zrobić bardzo delikatnie bądź agresywnie albo tez połączyć oba te style – oczywiście najpierw dowiedz się, co lubi twoja partnerka. Prawidłowo wykonana czynność sprawi, iż kobieta będzie bardzo pobudzona.
krok 7


kobieta i mężczyzna w łóżku

Tj. proste jak A-B-C.
W czasie wykonywania minety spróbuj
dzięki języka napisać na jej intymnych miejscach cały alfabet. Język będzie poruszał się w różnych kierunkach, co na pewno będzie działało bardzo pobudzająco. Możesz wykorzystać dowolne literki. Zwróć uwagę, które z nich dają jej najwięcej przyjemności i zapamiętaj je.
krok 8
Co należy pamiętać, zanim przystąpisz do robienia minety:
Weźcie wspólny prysznic albo kąpiel. Dlatego upewnisz się, iż partnerka jest czysta i świeża. Nałóż szczególny żel albo lubrykant, który może poprawić smak i jakość stymulacji.
Zapytaj partnerkę, co lubi. Ona może dać ci wskazówki, co powinieneś robić, takie jak: mocniej, szybciej, wolniej, zrób kółka, i tym podobne
Zanim przystąpisz do działania wypełnij całe usta śliną. W trakcie wykonywania minety nigdy nie dotykaj partnerki suchym palcem albo językiem.
Nie kieruj się w stronę łechtaczki, dopóki nie będziesz mieć pewności, iż partnerka jest rozgrzana i pobudzona. Spróbuj na początek delikatnie całować i lizać okolice ud i pochwy.
Korzystaj z wielu sposobów, by pobudzić partnerkę. jeżeli stale będziesz powtarzać ten sam ruch, twoja partnerka może stać się na niego niewrażliwa. Zapamiętaj różne metody na robienie minety i wykorzystaj je.
jeżeli zauważysz, iż partnerka będzie już bardzo pobudzona możesz włożyć do pochwy jednego albo dwa palce.
Nie przestawaj jej dotykać, gdy tylko osiągnie orgazm. Kontynuuj działanie, co sprawi, iż partnerka będzie miała ochotę na jeszcze więcej.
Łechtaczka ma więcej zakończeń nerwowych niż główka penisa. Zatem bądź bardzo delikatny i uważaj, aby jej nie uszkodzić.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.