Leczenie Jak dobrze zrobić minetkę przyczyny. Co znaczy przyjemność, lecz jeżeli nie zastosujesz.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak dobrze zrobić minetkę?

Definicja z ang. How well do minetka, z niem. Wie gut minetka.

Co to znaczy: Stymulacja łechtaczki przypomina trochę masaż. Potrafi sprawić niesamowitą przyjemność, lecz jeżeli nie zastosujesz właściwej techniki może wywołać odrętwienie albo ból, co z pewnością nie doprowadzi twojej kobiety do dzikiej rozkoszy. Jeśli chodzi o seks oralny sporo ludzi twierdzi, iż wystarczy prosty ruch języka, by druga osoba odczuwała niesamowitą przyjemność. Niestety w ogóle tak nie jest i mam nadzieję, iż nie należysz do grupy osób, którzy łudzą się w ten sposób. Jeśli chcesz, by twoja kobieta wiła się z rozkoszy i błagała o więcej koniecznie przeczytaj ten artykuł, w który mam zamierzenie zaprezentować najlepsze techniki do zrobienia nieziemskiej minety.
krok 1
Oralna stymulacja
Kobieca łechtaczka otoczona jest wargami sromowymi, które starannie ją chronią. Stymulacja łechtaczki może sprawić kobiecie niesamowitą przyjemność jak również niekiedy ból i nieprzyjemne uczucie. Sztuka jest odpowiednio pieścić tą delikatną część kobiecego ciała. Najlepszym do tego narzędziem jest język, który odpowiednio nawilża i jest niezwykle delikatny. Rozchyl nogi partnerki – najlepiej jak będzie leżała na państwie łóżka. Wsuń głowę pomiędzy jej uda. Językiem delikatnie odchyl jej wargi sromowe i dotrzyj do tego najwrażliwszego punktu. Ruszaj językiem poprzez chwilę bardzo szybko a następnie zwolnij. Zmień kierunek ruchów. Gdy zauważysz, iż twoja partnerka jęczy coraz głośniej i rozpoczyna zwijać się z rozkoszy możesz być pewien, iż orgazm czeka już za rogiem.
krok 2
Język w roli głównej
Jeśli chcesz zostać królem najlepszej minety możesz zrobić coś oryginalnego. Użyj języka przesuwając go delikatnie w górę i w dół łechtaczki. Po krótkim masażu delikatnie uderz językiem łechtaczkę. Powtórz tą czynność kilka razy. Spowoduje ona delikatne łaskotanie twojej partnerki i dreszczyk, który przemknie po całym jej ciele.
Jeśli kobieta będzie zbliżała się do orgazmu zmień technikę ponownie przesuwając język w górę i dół w okolicach łechtaczki.
krok 3
Delikatne masowanie
Seks oralny może sprawić, iż kobieta poczuje się jakby ziemia zadrżała. lecz oczywiście pod warunkiem, iż będzie on właściwie wykonany. Tym razem weź własną partnerkę na własne kolana. Na początku zacznij od jej piersi, które są niezwykle wrażliwe a ich całowanie lizanie czy cmokanie wprowadzi każdą kobietę w odpowiedni nastrój. W tej pozycji będziesz miał świetny dostęp do jej pochwy. Tym razem użyj palców, by stymulować łechtaczkę. Rób to delikatnie, zataczaj kółeczka. W tym przypadku nie korzystaj ze śliny bo, co chwilę będziesz musiał odrywać palec od tej niezwykle przyjemnej dla niej pieszczoty a tym samym może to wywołać spadek jej podniecenia.
krok 4
Manualna stymulacja
To fantastyczna sposób stymulacji łechtaczki, lecz jej wykonanie może być troszkę trudne. Najlepszą pozycją do tego jest, gdy ona leży na plecach a ty w okolicy niej. Wsuń palec albo dwa do jej pochwy i delikatnie masuj. Nie śpiesz się, to nie może jej sprawiać bólu a wręcz przeciwnie - w malutkim tempie ma sprawić, iż będzie naprawdę mokra. Gdy będzie gotowa na następny krok zacznij stymulować kciukiem jej łechtaczkę nie wyciągając palców z pochwy. Dotykanie zarówno jej łechtaczki jak i masowanie pochwy sprawi jej nie małą przyjemność a orgazm, który przeżyje będzie naprawdę wyjątkowy.
Jeśli twoje palce nie są zbyt długie, by swobodnie dosięgać od łechtaczki aż do wnętrza pochwy nie przejmuj się tym aż tak bardzo. Kobietom największą przyjemność sprawia stymulacja łechtaczki a delikatny dotyk okolic pochwy doda jej również przyjemności.
krok 5
Zacznij od małych kroczków a przekonasz się, iż finał będzie wyjątkowy
sporo osób jeszcze dobrze nie zna tej wyjątkowej części kobiecego ciała, którą jest łechtaczka. Może do chwili obecnej prawie każdy mężczyzna zdawał sobie sprawę, co skutkuje jej stymulacja i jaką wielką przyjemność sprawia to kobiecie. Niestety nie każda z nich ma na tyle odwagi, by poprowadzić twoją rękę w to miejsce i pokazać ci jak masz to robić. Przede wszystkim musisz być bardzo delikatny i uzbroić się w cierpliwość. To nie są zawody na czas. Im dłużej to trwa tym lepszy jest finał dla kobiety i przypuszczam dla ciebie tym większa satysfakcja. W trakcie stymulacji obserwuj jej ciało, którego ruch czy napięcie podpowiedzą ci czy masz zwolnić czy przyśpieszyć lub zmienić technikę.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.