Leczenie Jak dobrze zrobić palcówkę przyczyny. Co znaczy rezultaty - oczywiście, jeśli używasz.

Czy pomocne?

100% pozytywne
4 głosy

Jak dobrze zrobić palcówkę?

Definicja z ang. How well do fingered, z niem. Wie gut gefingert.

Co to znaczy: Używając palców do pieszczenia kobiecej waginy możesz uzyskać zadziwiające rezultaty - oczywiście, jeśli używasz odpowiedniej techniki. Sporo zależy od ciebie, sam musisz się dowiedzieć, czego konkretnie oczekuje twoja partnerka, jaką lubi prędkość, tempo zabawy i jaka liczba palców jej odpowiada. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak dobrze zrobić palcówkę wedle oczekiwaniami większości kobiet. Zanim jednak przystąpisz do rzeczy kobieta musi być podniecona i wilgotna. Nie możesz zwyczajnie wsunąć palca w jej pochwę, najpierw spróbuj pocierać łechtaczkę aby zapewnić podniecenie. Zawsze pamiętaj aby najpierw rozochocić partnerkę a potem dopiero zapoznać ją ze własnymi dłońmi.
krok 1
Pocieranie.
U większości kobiet łechtaczka jest miejscem, które najmocniej reaguje na stymulację. jeśli kobieta nie jest dość mocno pobudzona, nawilż palce lubrykantem. Używając koniuszków palca wskazującego i środkowego delikatnie pocieraj łechtaczkę okrężnymi ruchami. Reakcja partnerki pozwoli ci bez problemu odgadnąć, czy jesteś na dobrej drodze. jeśli partnerka jest zadowolona z tego jak jej dotykasz, kontynuuj zwiększając nieco prędkość. Pamiętaj jednak, iż nie ma sensu zbytnio się spieszyć, najważniejsze aby skupić się na odpowiednim miejscu. jeśli kobieta mówi albo krzyczy „nie przestawaj”, to nie przestawaj. Są jednak i takie kobiety, które wolą aby dać oddech łechtaczce i wsunąć palec do pochwy w rytmicznym tempie. Obserwuj reakcję swojej partnerki, aby sprawdzić czy jest ona jedną z tych właśnie kobiet.
krok 2
Szybkie paluszki.
Twoja kobieta lubi wolny, spokojny seks, czy może raczej uwielbia podskakiwać na tobie w górę i w dół jak poparzona? jeśli preferuje ten drugi sposób użyj środkowego palca, wsuwaj go i wyciągaj z sporą szybkością, takie pieszczoty mogą zaowocować orgazmem. Do wykorzystania tej techniki najlepiej, jeśli będziesz znajdował się dokładnie na wprost jej waginy (nogi powinny być rozłożone, a ty między nimi). Taka pozycja umożliwi ci wyprostowanie ręki i zanurzenie całego palca w własną partnerkę. Ponadto minimalizuje się szansa na niepowodzenie.
krok 3
Pomocna dłoń.
jeśli potrafisz używać na raz dwóch rąk, każdej w innym tempie, ona będzie robić się coraz bardziej wilgotna. Koniuszkami palców jednej ręki pieść łechtaczkę partnerki okrężnymi ruchami, wskazujący i środkowy palec drugiej ręki wsuwaj do pochwy i wyciągaj go z powrotem. Takie pieszczoty, oddziałujące w jednym czasie na sporo zakończeń nerwowych, zwiększają szansę twojej partnerki na osiągnięcie orgazmu. Pamiętaj to nie wyścigi, nie musisz być tak szybki, jak to tyko możliwe, istotne jest aby twoje ruchy były rytmiczne.
jeśli twoja partnerka będzie chciała, żebyś był nieco szybszy, z pewnością powie ci o tym.
krok 4
Obroty.
Siądź pomiędzy nogami partnerki, tak aby jej wagina znajdowała się dokładnie na wprost ciebie. Wsuń palec wskazujący i środkowy głęboko w jej pochwę, na początek twoja dłoń powinna być skierowana do dołu. Następnie obróć dłoń tak aby była zwrócona do góry i wyjmij palce. Powtarzaj tyle razy ile potrzeba aby partnerka osiągnęła orgazm. Za każdym razem, gdy przekręcisz dłoń do góry, stymuluj łechtaczkę partnerki swoim kciukiem.
krok 5
Pkt. G.
Siedząc nadal pomiędzy nogami partnerki z dłonią skierowaną do góry, wsuń w nią własne palce i wykonaj ruch mówiący „chodź tutaj”. W ten sposób możesz osiągnąć jej punk G. Nie bądź zbyt agresywny od początku. Zacznij bardzo powoli i obserwuj reakcję partnerki, zależnie od niej utrzymuj jednakowe tępo albo nieco zwiększ prędkość.
krok 6
Stymulacja analna.

jeśli i ty i twoja partnerka lubicie eksperymentować, ta zabawa może być bardzo przyjemna dla was obojga. Gdy twój wskazujący i środkowy palec są w jej pochwie wsuń mały palec do jej odbytu (musisz przekręcić dłoń tak, aby była równoległa z udami partnerki). W czasie poruszania się dłoni oba otwory będą stymulowane równocześnie. Pamiętaj jednak, iż gdy umieścisz palec w jej odbycie nie wolno ci go potem włożyć do pochwy, to może prowadzić do nieprzyjemnych infekcji.
krok 7
Poślizg.
Pamiętaj, iż w czasie robienia palcówki kobieta musi być wilgotna. Zawsze zaczynaj od umieszczenia palca wskazującego i środkowego na łechtaczce, przesuwaj palce w dół i wsuń je do pochwy. Następnie powróć z powrotem do łechtaczki, powtarzaj ten manewr wielokrotnie.
Wskazówki i ostrzeżenia
Robienie palcówki nie jest w ogóle trudne. Kiedy odpowiednio pobudzisz myśli partnerki, jej ciało z pewnością chętnie pozwoli ci na pieszczoty.Zawsze powinieneś przede wszystkim uwzględniać to, co lubi twoja partnerka.

jeśli nie umiesz odczytać jej pragnień ze wskazówek, które ci daje, zwyczajnie zapytaj, na co ma ochotę.Przed kolejnym razem zadbaj o własne dłonie aby były czyste i schludne. Pokaż partnerce, ile możesz nimi zdziałać.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    Palec Grzebalec dla dziewczyny to jak śmietana z rana :)