Leczenie Jak doprowadzić kobietę do wytrysku pochwowego przyczyny. Co znaczy unikają seksu jak.

Czy pomocne?

87% pozytywne
8 głosów

Jak doprowadzić kobietę do wytrysku pochwowego?

Definicja z ang. How to make a woman ejaculate vaginal, z niem. Wie man eine Frau Ejakulat vaginale machen.

Co to znaczy: Tak naprawdę każda kobieta jest inna. Jedne z nich są nimfomankami a inne unikają seksu jak ognia. Tak samo jest, jeśli chodzi o odczuwanie przyjemności seksualnej i zdolności osiągnięcia tak pożądanego orgazmu. U jednej kobiety czasem wystarczy subtelne dotknięcie, by miała na ciebie ochotę już w tym momencie, a inną trzeba długo nastrajać odpowiednią grą wstępną a i tak nie ma gwarancji, iż będzie miała orgazm. Nie ma jednej prostej zasady, co zrobić, by kobieta kolejnym razem błagała cię o seks. Dlatego mam dla ciebie kilka pomysłów jak doprowadzić kobietę do wytrysku pochwowego, który dodatkowo wzmocni siłę odczuwanych poprzez nią doznań.
krok 1
Zanim doprowadzisz ją do wytrysku
Niedaleko cewki moczowej kobiety mają gruczoł odpowiadający męskiej prostacie. Stymulacja opuszki moczowej skutkuje produkcję płynu. Sprawia, iż opuszka zwiększa się i staje się łatwiej wyczuwalna poprzez przednią stronę pochwy. Płyn wytworzony poprzez gruczoły może zostać gwałtownie wydalony poprzez ujście cewki moczowej, co nazywamy kobiecym wytryskiem. Płyn ten nie pachnie ani nie smakuje jak mocz. Więc jeśli w trakcie stosunku kobieta wydali z siebie taką substancję nie przestrasz się od razu, iż tj. mocz i nie uciekaj tam gdzie pieprz rośnie. Pamiętaj, iż jeżeli kobieta przeżywa orgazm, któremu towarzyszy właśnie taki wytrysk skala przeżywania poprzez nią emocji jest jeszcze większa. Przez manipulację jej pochwy możesz ułatwić pojawienie się takiego wytrysku, lecz wcześniej upewnij się, iż ona tego chce. Dla niej ten delikatny deszczyk może być równie krępujący.
krok 2
Użyj palców, by sprawić jej tą przyjemność
Istnieją kobiety, które poprzez stymulację łechtaczki mogą być doprowadzone do wytrysku pochwowego bądź inne, które należy pieścić w inny sposób na przykład całując piersi czy penetrując jej pochwę. Najskuteczniejszą jednak sposobem jest jednak stymulacja punktu G. Nie znaczy to oczywiście, iż od razu powinieneś przejść do stymulacji tej części ciała. Musisz nastroić wcześniej kobietę fundując jej grę wstępną.
Na początek zacznij lizać jej łechtaczkę, by odpowiednio ją rozbudzić. jeżeli zacznie się denerwować włóż dwa palce do wewnątrz pochwy z dłonią skierowaną do góry. Nie przestawaj przy tym lizać łechtaczki oczywiście, jeżeli jesteś w stanie robić dwie rzeczy na raz. Delikatnie wsuwaj palce jeszcze głębiej zbliżając się w kierunku punktu G. Druga ręką delikatnie naciskaj na skórę brzucha między jej pępkiem a wzgórkiem łonowym w celu powiększenia jej doznań. jeżeli ona powie ci, iż czuje jakby musiała oddać mocz powiedz jej, iż to jest praktycznie niemożliwe. Kiedy rozpoczyna osiągać orgazm ciecz powinna zbliżać się ku wytryskowi. Liczba płynu, która się pojawi może mieć objętość od jednej łyżki do filiżanki.
Po tym jak dojdzie do wytrysku pochwowego musi sobie odpocząć, gdyż w tym momencie jej pochwa stanie się bardzo wrażliwa. Tak, więc nie przechodź od razu do drugiej rundy chyba, iż masz wrażenie, iż ona jest już gotowa.
krok 3
Trzymaj się reguł
Osiągnięcie wytrysku pochwowego może nie być tak proste jak opisane jest wcześniej. Może upłynąć trochę czasu zanim uda ci się ją na tyle rozluźnić. Musicie eksperymentować na różne metody i nie poddawać się przede wszystkim. Możesz spróbować podniecić ją dotykając inne części ciała czy w inny sposób.
Możesz uklęknąć w okolicy niej – twoje ciało powinno być skierowane na jej pępek. Tymczasem palcami jednej ręki stymulujesz pkt. G drugą ręką i językiem możesz stymulować jej sutki. Oczywiście są kobiety, które przez masturbowanie się umieją doprowadzić do wytrysku. Możesz zawsze pozwolić się pokierować partnerce. A jeśli wszystko inne zawiedzie możecie skorzystać z wibratora, który pozwoli kobiecie na penetrację w najwyższym stopniu dogłębnych regionów jej pochwy.
Wskazówki i ostrzeżenia
Każda kobieta może osiągnąć najwspanialszy orgazm w życiu. Tak naprawdę zależy to od ciebie jak ją do tego przygotujesz, w jaki sposób będziesz ją pieścił. Myślę, iż warto poświęcić więcej czasu na to, by zobaczyć ten nieoceniony słowo twarzy, kiedy kobieta szczytuje.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    najlepiej ustami spróbować, nawięcej się napijesz :)